Ürün değişimi yapıldıktan sonra iade süresi ne olur?

Ben şu an iade için kargoya verdim monitörü. Şimdi arayıp değişim istediğimi söylesem rapor mu isterler? Rapor için Dell'e mail attım ölü pikseli ama yanıt gelmedi şu an tatildeler sanırım arıyorum açmıyorlar.
1350 TL'ye 165 Hz pivot özellikli 1msli monitör aldım ve o fiyata 144 Hz monitör bile yok. Ama yine ölü pikselli geleceğinden korkuyorum.

Sanırım VA panel. VA panellerde ölü piksel çok daha az oluyor genelde IPS panellerde oluyor.
Beni arayıp servis raporu istemezler mi?

14 günlük süreç içinde istemiyorlar.

Sanırım VA panel. VA panellerde ölü piksel çok daha az oluyor genelde IPS panellerde oluyor.

14 günlük süreç içinde istemiyorlar.

VA panel evet. Siyah renkleri de hoşuma gitmedi pek ama olsun dedim. Parlaklığı vs. gayet hoş. 14 Gün süreç içinde değişim yaparlar mı peki koşulsuz?

VA panel evet. Siyah renkleri de hoşuma gitmedi pek ama olsun dedim. Parlaklığı vs. gayet hoş. 14 gün süreç içinde değişim yaparlar mı peki koşulsuz?

Koşulsuz iade var fakat koşulsuz değişim işi biraz sıkıntılı. Çünkü bir ürünü değiştirmek için kusurlu olması gerekiyor. Kusur sayılacak sayılmayacak durumlar da firmadan firmaya değilim gösteriyor.

Koşulsuz iade var fakat koşulsuz değişim işi biraz sıkıntılı. Çünkü bir ürünü değiştirmek için kusurlu olması gerekiyor. Kusur sayılacak sayılmayacak durumlar da firmadan firmaya değilim gösteriyor.
Üründe bayağı bir ölü piksel vardı. 10 dan fazla diyebilirim. Bunu onlar tespit edip değişim yapamazlar mı acaba ?

Yeni konular

Geri
Yukarı