Ayıplı Ürün İade Süresi Ne Kadardır?

Ben de 2 ay önce Msi Armor 1060 6Gb OCV1 almıştım. Fanlar sürekli çalışıyordu bu gün servise götürdüm ekran kartında çatlak olduğunu ve bu sebebten garantiden çıktığını söylediler. Montaj yaptırdığım arkadaşa sordum gözüme çarpmadı dedi. Yani ürün sağlam olarak mı geldi bilemiyorum, ama ben çokta anlamadığım için dokunmadım. Darbe almış dendi. Ne yapabilirim. Daha 2 aylık kart çöp olmasını istemiyorum.

Oyun esnasında işlemci kullanımı ve işlemci hızına bakın derim bence büyük ihtimal işlemci hızında sınırlama olduğu zamanlarda düşük fps aldığını düşünüyorum.

Konu üzerine ekran görüntüsü veya video atarmısınız.
Peki yarin bi ara atacağim
Konu üzerine ekran görüntüsü veya video atarmısınız.[/QUOTE
Tekrardan selaminaleykum hocam video kaydina aldim fakat kaydedilmemis aksama size atacagim tekrardan. Video kaydi aldigim oyun gta 5 ti ve orta ayarlarda 17 fps ye kadar dustum. Aksamada tekrar video cekip atacagim size
tekrardan selamlar bugun video yu çektim fakat kaydedilmemiş videosunu cektiğim oyunda gta 5 ti ve 17 fps ye kadar düştüm bu akşam videoyu tekrar çekip atacağim.
Oyun esnasında işlemci kullanımı ve işlemci hızına bakın derim bence büyük ihtimal işlemci hızında sınırlama olduğu zamanlarda düşük fps aldığını düşünüyorum.
o da olabilir fakat ''PERFORMANCE TEST'' uygulamasından her parçanın puanına baktım ekran kartı puanım çok düşük geldi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
lütfen attığım videoyu sonuna kadar ve dikkatle izleyiniz ara ara yerlerde takılmalar ve kasmalar oluyor aslında attığım video diğer kasmaların yanında hiçbir şey benim bahsettiğim kadar büyük kasmalar yakalarsam onunda videosunu çekip atacagım onuda incelersiniz

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı