Ürünlerimi Letgo'da satamıyorum

MK220 kullanıldı mı hocam?

MK220 kullanıldı mı hocam?
Değişim ürünü hocam. İngilizce Layout ile geldi. Alıcı çıkmayınca eski klavyemden Türkçe tuşları söktüm buna taktım. Yarın ilanı yenileyip üstüne 30 TL eklemeyi düşünüyorum :(
Facebook üzerinden koymayın oranın adamı Letgodan kötü onun yerine Sahibindene koyun bari güvenilirlik açısından (Site olarak söylüyorum) daha iyi.
Sahibinden hesabım sebepsiz yere blokeli. Kaldırmayı denedim başaramadım.

Değişim ürünü hocam. İngilizce Layout ile geldi. Alıcı çıkmayınca eski klavyemden Türkçe tuşları söktüm buna taktım. Yarın ilanı yenileyip üstüne 30 TL eklemeyi düşünüyorum :(

Sahibinden hesabım sebepsiz yere blokeli. Kaldırmayı denedim başaramadım.
O zaman farklı e posta ile açıp telefon numaranızı ekleyin. Sahibinden de bir kere hesabınızı silince bir daha açamıyorsunuz.

Sahibinden bana da saçma şekilde bloke attı. Açmak için de devlet kurumu gibi yok onu at bunu at bir sürü zırvalık. Ancak diğer platformlara göre daha aklı başında insan var. Bir arkadaşınızdan rica edebilirsiniz ilan açması için.

Ben de bilgisayarımı satmak istedim letgodan ama çok ölücü var 3500 vereyim diyene adres alıp kavga etmeye gitmeyi bile düşündüm. Mesele verdiği teklif değil ukalalığıydı.
O zaman farklı e posta ile açıp telefon numaranızı ekleyin. Sahibinden de bir kere hesabınızı silince bir daha açamıyorsunuz.
Telefonununuz kullanılıyor diye hata vermişti bana bunu denemiştim. Şuan yapılabiliyor mu?

Hesabımı silmedim. Site kendi kapatmış. Güvenlik vb diyor. Kimliğimin fotoğrafını vb istiyor. Güvenemedim (hacklenme olaylarından vb) T.C. kimlik istediği için yeni hesap açamıyorum.

Dolap-Gardırops vb de denedim. Onlara da yazan olmadı. Başka bildiğiniz platformlar var mı?

Dolap-gardırops vb de denedim. Onlara da yazan olmadı. Başka bildiğiniz platformlar var mı?

Zebramo var
Vallahi hocam Letgo'dan bırak mouse klavyeyi.
Monitör bile satılmıyor. Düzgün alıcı yok.
1000 TL diyosun, 400 olur mu diyor.
Birisi, ben 15 yaşındayım bana en son ne olur diyor birisi 2TB HDD vereyim üstüne 200TL diyor yani alayı ölücü.

Zebramo var
Vallahi hocam Letgo'dan bırak mouse klavyeyi.
Monitör bile satılmıyor. Düzgün alıcı yok.
1000 TL diyosun, 400 olur mu diyor.
Birisi, ben 15 yaşındayım bana en son ne olur diyor birisi 2TB HDD vereyim üstüne 200TL diyor yani alayı ölücü.
Sinir krizi sebebim o zaten. İlana yazıyorum özellikle son fiyat pazarlık teklif etmeyin diye. Adam onu okuduğu halde 40 liraya sattığım flaşa 30'a bırak gelip alayım yazıyor :D

Yeni konular

Geri
Yukarı