Ürünlerin iadeleri kabul edilmedi

Rev3nge

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar önce Hepsiburada'dan bir Thermaltake riser Card aldım. Ürünü denedim görüntü gelmemesi nedeniyle iade ettim, 2 gün geçmeden. Pinler bozulmuş diye geri yolladılar, iade almadılar.

İtopya'dan sleeved kablo seti aldım, ürün kutusu geldiğinde zedelenmişti herhangi bir resim bir şey çekmedim. Kablolar ek olduğu ve fazla kablo karmaşası yaptığı için ve beğenmediğim için iade ettim. Ürünün kutusu zedelenmiş ürünün orijinalliği bozulmuş diye geri yolladılar bana. Ne yapmam gerekiyor hakkım yendi burada, tüketici mahkemesine başvursam yardımcı olabilirler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüketici hakem heyetine E-devlet üzerinden başvurabilirsiniz. Benim bildiğim ilk 14 gün içerisinde iade hakkınız bulunuyor.
durum şöyle ki yolladım. bana geri yolladılar ürünü. almadım şimdi birdaha satıcıya geri gitti ürünler. herhangi bir şekilde aranmadım dahi ürünle alakalı ne gibi bir problem var diye

durum şöyle ki yolladım. bana geri yolladılar ürünü. almadım şimdi birdaha satıcıya geri gitti ürünler. herhangi bir şekilde aranmadım dahi ürünle alakalı ne gibi bir problem var diye
THH'ye başvuru formu açınız, mutlaka cayma hakkınızı kullandığınızı gösteren bir belge ekleyin (mail olur / kargo numarası olur / sitedeki resimleri cekebilirsiniz), ve cayma hakkınızın ihlal edildiğini belirtin.

Yeni konular

Geri
Yukarı