Üst kattaki adamla nasıl başa çıkabilirim?

Makaleler
1
Apartmanda yaşıyorum, duvarlar ince. Üst katımda karısı bir kız çocuğu ve annesiyle birlikte bir adam yaşıyor. Adam tehlikeli bir tip ve sürekli karısına ve kızına bağırıyor. Bazen canım cicim diyor bazen Allahına küfür ediyor. Son 1 aydır gece 3-4 civarı sürekli bağırmaya başladı. Uyutmuyor. Yarı uykulu halde bir şeyler duyuyorsam ve uyandıysam hep bu adamın gecenin bir vakti bağırması yüzünden. Gidip bir şey de diyemiyorum çok sıkıntılı bir adam diye. Bu adamla nasıl başa çıkacağım?

Karısı ve kızı olduğunu okuyana kadar komşunuzun Oğuz Sasi olduğunu düşünmüştüm 😢
1642971252904.png

Sen de bağır. Bir şey derse çak 2 tane.

Apartmanda yaşıyorum, duvarlar ince. Üst katımda karısı bir kız çocuğu ve annesiyle birlikte bir adam yaşıyor. Adam tehlikeli bir tip ve sürekli karısına ve kızına bağırıyor. Bazen canım cicim diyor bazen Allahına küfür ediyor. Son 1 aydır gece 3-4 civarı sürekli bağırmaya başladı. Uyutmuyor. Yarı uykulu halde bir şeyler duyuyorsam ve uyandıysam hep bu adamın gecenin bir vakti bağırması yüzünden. Gidip bir şey de diyemiyorum çok sıkıntılı bir adam diye. Bu adamla nasıl başa çıkacağım?
Abi bence korkma. Zaten başımıza ne geliyorsa korkudan geliyor git söyle. Şiddete kalkışırsa belinden bıçak çıkar gerekirse.

Apartmanda yaşıyorum, duvarlar ince. Üst katımda karısı bir kız çocuğu ve annesiyle birlikte bir adam yaşıyor. Adam tehlikeli bir tip ve sürekli karısına ve kızına bağırıyor. Bazen canım cicim diyor bazen allahına küfür ediyor. Son 1 aydır gece 3-4 civarı sürekli bağırmaya başladı. Uyutmuyor. Yarı uykulu halde bir şeyler duyuyorsam ve uyandıysam hep bu adamın gecenin bir vakti bağırması yüzünden. Gidip bir şey de diyemiyorum çok sıkıntılı bir adam diye. Bu adamla nasıl başa çıkacağım?

Gizli şikayette edebilirsin farklı bir numaradan çok yol var aslında.
Yeni bir ev al orada yaşa.

Abi sende kendince haklısın ama adamın belki bir anda taşınacak durumu yok yeni bir ev alacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı