Üst komşu problemi

Bu ses nasıl bir ses ayrı olarakdan gece 12'ye kadar ses olabilir yasal olarak bir şey yapamazsınız üst katta anırmıyorlar herhalde.

Vallahi tam manasıyla anırıyorlar gelip dinlemen lazım. Ayrıca sadece gece 12'ye kadar değil sabah 3-4 gibi bile ses yapıyorlar.

Bu bir kazadır. Olabilir.

Yukarıda parti vermedikleri sürece karışamazsınız.

Paranoyaklık falan değil apartman gürültü yönetmeliği diye bir şey var ayrıca onu sadece örnek olarak verdim bilerek yaptılar demiyorum.

İnsanlar rahatsız olabilir, bu nasıl bir üslup? saatlerce duyabildiğinizin ötesinde sürekli ses yapıp dursun bakayım komşunuz sabrınız kalıyor mu? Gidip kendin karşına alıp konuşacaksın, benim böyle böyle problemlerim var, biraz anlayışlı olursanız çok sevinirim. En kötü polis çağıracaksın, kimsenin kimseyi bu şekilde rahatsız etmeye hakkı yok. Demek ki duvarlar çok ses geçiriyor, bunun bilincinde olarak taşındığını varsayıyorum iki tarafında bu yüzden iki tarafında birbirine saygılı olması gerekiyor.

Paranoyaklık falan değil apartman gürültü yönetmeliği diye bir şey var ayrıca onu sadece örnek olarak verdim bilerek yaptılar demiyorum.

Laftan anlamamazlıkla alakası yok konu sahibi şu an konuyu açmış konuyla ilgilenmiyor üst katın ne kadar ses yaptıkları hakkında bilgimiz yok üst katta parti vermiyorlardır tahminimce konu sahibi biraz takıntılı birine benziyor her şeyi takacaksa apartmanda oturmasın müstakil dairede otursun apartmanda böyle şeyler olur ki o kadar dediği gibi yüksek ses olsa zaten bu zamana kadar diğer apartman sakinleride konuya el atardı bana kalırsa konu sahibi abartıyor.

Bu kadar gerilmene gerek yok dostum sonuçta üst komşum sen değilsin ayrıca konuyla ilgilenmiyor demişsin ben bilerek ilgilenmemezlik yapmıyorum. İşte çalışıyorum yorulduğum için gelip yatıyorum. Lütfen böyle cevaplar verecekseniz hiç yazmayın. Bu arada takıntılı falan da değilim yaklaşık 17 senedir apartmanda yaşıyorum ve kurallarına hakimim biliyorum. Ayrıca müstakil de yaşaması gereken ben değilim ses yapan insan müstakil evde yaşamalıdır.

İnsanlar rahatsız olabilir, bu nasıl bir üslup? Saatlerce duyabildiğinizin ötesinde sürekli ses yapıp dursun bakayım komşunuz sabrınız kalıyor mu? Gidip kendin karşına alıp konuşacaksın, benim böyle böyle problemlerim var, biraz anlayışlı olursanız çok sevinirim. En kötü polis çağıracaksın, kimsenin kimseyi bu şekilde rahatsız etmeye hakkı yok. Demek ki duvarlar çok ses geçiriyor, bunun bilincinde olarak taşındığını varsayıyorum iki tarafında bu yüzden iki tarafında birbirine saygılı olması gerekiyor.

Üslubun için teşekkür ederim. Aslında tek istediğim cevap buydu fakat paranoyak oldum, abartmış oldum. Hayal kırıklığına uğradım. Bu forumda yıllardır varım bir sürü konu açtım. Hiç kimseden böyle tepki almamıştım. Neyse tekrardan teşekkür ederim. 🥰

Yeni konular

Geri
Yukarı