Üst komşu sorunu

Teşekkür ederim marka var mı önerdiğiniz? Birde bunu taksak yan yatınca rahatsızlık veriyor mu?
Çaresizlikten çok alıştım. Hiçbir rahatsızlık vermiyor. Markalı olanlar yaramıyor, denemediğim kalmadı. En başarılı olan resmini paylaştığım ürün. Linke tıklayın. 3M 1100 olanlara bakacaksınız.

Tek kullanımlık deniyor fakat yıkadıktan sonra tekrar tekrar kullanabilirsiniz.

Benimde 3 kedim var. Gece odaya kapatıyorum. Alttaki komşum rahatsız oluyor. Komşu hakkı çok önemli. Çok yorum yazılmış. Çok rahatsız olan varsa apartman da oturmıycak. Nerde oturacak müstakil evler var yada başka apartmana taşınacak. Milyonlarca insan var her kentte. Çözüm üreticeksin iyi düşünerek tabi. Devamlı negatif olmıycaksın.

Siz de abartmayın. Çocuk tabii koşacak. Zaten karantina var al yanına bilgisayar oynarken seni izlesin. Gerek yok böyle şeylere. Kavga mı edeceksin komşunla? Sana bir şey olsa yardıma gelecek onlar ilk. Git güzellikle konuş derdini anlat.
Bu kadar kolay değil. Ortalığı yıkıyorlar nasıl çocukluğuna verelim? Çocuksa çocukluğunu bilecek.
Benim üst katımda da aynı sorun var. Alt katım ve yanımdaki daire boş o yüzden ses yapsam sadece üstteki rahatsız oluyor. Ben de ses yaptıklarında balkona çıkıp mermi koymadan havalı tüfekle havaya ateş ediyorum. Sadece havayı püskürtüyor yani. Aşırı ses çıkarmıyor ama duymalarına yetiyor. Tavsiye etmem polislik olabilirsiniz ama gerçekten susuyorlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı