Ufaklığı çok mu sıkıyorum?

• Konuyu başlatan ewig
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 33
  • Görüntüleme 2B
Burada TikTok'u eleştirenlerin çoğu sabah akşam oyun oynuyor her ikisi de beynini uyuşturuyor, her ikisi de zaman kaybı. Bırak çocuk nasıl eğleniyorsa onla eğlensin zamanla bıkar zaten.
Oyunlar beyini uyuşturuyorsa TikTok beyine atom bombası atıyordur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada TikTok'u eleştirenlerin çoğu sabah akşam oyun oynuyor her ikisi de beynini uyuşturuyor, her ikisi de zaman kaybı. Bırak çocuk nasıl eğleniyorsa onla eğlensin zamanla bıkar zaten.
Tiktok ile bilgisayar oyun oynayanları nasıl aynı kefede tutabiliyorsun ki ? TikTok dünyada güzel içerikler üreten var ama Türkiye'de bomboş içerikler. Yok kucağa zıplamalar yok babacığım Cellatım saçma sapan videolar. Gördüğümde sövüp geçiyorum. Oyun oynayan kişilerle aynı kefede tutman bile çok saçma.

Sanmıyorum öyle bir şey dediğimi zaten 64 MB ekran kartıyla ne oynayacaksında bağımlı olacaksın? Ha oynuyordum ama bağımlı düzeyinde değil, şimdi ara sıra çok nadir oynuyorum okullar kapandıktan sonra GTA IV ve ek paketlerini bitireceğim ama inkar etmiyorum.
Daha okulun bitmeden öğrenmen gereken cok sey var belli ki. Sapla samanı karıştırmamak gibi. Umarım öğrenirsin.

Geri
Yukarı