Çözüldü Ugreen USB çoklayıcının gücü yetmiyor aygıtlar takılı kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

zephh

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, USB çoklayıcıma kulaklık ve klavyeyi takıyorum fareyi bilgisayarın kendi girişine takıyorum böyle yapınca kulaklıktan cızırtı geliyor fareyi USB çoklayıcıya takınca da mouse takılı kalıyor kısacası güç yetersizliği var. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Kullandığım çoklayıcı: Amazon.com.tr

Çözüm
Ürün elimde olmadığı için çıkışları hangi kablo ile veriyor bilmiyorum. Bir powebank işinizi görür, verilen bilgiye göre de USB kablo işinizi görür gibi.
Eki Görüntüle 1744428

Ürünün arka kısmının fotoğrafını atma imkanınız var mı?

10775889805362.jpg

Şu şekil bir kabloyu adaptöre bağladım taktım ve şu an kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım yardımınız için çok teşekkürler.
Merhaba, USB çoklayıcıma kulaklık ve klavyeyi takıyorum fareyi bilgisayarın kendi girişine takıyorum böyle yapınca kulaklıktan cızırtı geliyor fareyi USB çoklayıcıya takınca da mouse takılı kalıyor kısacası güç yetersizliği var. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Kullandığım çoklayıcı: Amazon.com.tr
Üründe harici güç kaynağı desteği varmış. Dışarıdan ek güç vererek yeniden deneyiniz. Eğer sonuç değişmez ise başka çare kalmıyor. İade şansınızı deneyin. Yaşadığınız sorunları aynısını yaşayan insanlarda varmış, ürün yorumlarında sorunlarını belirtmişler, tek değilsiniz kısacası.

Üründe harici güç kaynağı desteği varmış. Dışarıdan ek güç vererek yeniden deneyiniz. Eğer sonuç değişmez ise başka çare kalmıyor. İade şansınızı deneyin. Yaşadığınız sorunları aynısını yaşayan insanlarda varmış, ürün yorumlarında sorunlarını belirtmişler, tek değilsiniz kısacası.

Üründeki harici güç kaynağını nereden bulabilirim bilginiz var mı?

Üründeki harici güç kaynağını nereden bulabilirim bilginiz var mı?
Ürün elimde olmadığı için çıkışları hangi kablo ile veriyor bilmiyorum. Bir powebank işinizi görür, verilen bilgiye göre de usb kablo işinizi görür gibi.
Screenshot_2023-04-18-01-52-54-57_b5f6883d2c20a96c53babc0b4ac88108.jpg

Ürünün arka kısmının fotoğrafını atma imkanınız varmı?

Ürün elimde olmadığı için çıkışları hangi kablo ile veriyor bilmiyorum. Bir powebank işinizi görür, verilen bilgiye göre de USB kablo işinizi görür gibi.
Eki Görüntüle 1744428

Ürünün arka kısmının fotoğrafını atma imkanınız var mı?

10775889805362.jpg

Şu şekil bir kabloyu adaptöre bağladım taktım ve şu an kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım yardımınız için çok teşekkürler.

Çözüm

Geri
Yukarı