Ugur Karakullukcu'nun PC'si alınır mı?

Şu an 12 bin TL'ye RTX 3060 12 GB ve Ryzen 5 5600 sistem göster alacağım ciddiyim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
10 gün önce 10.000 TL fiyatında 3060 sistemin kat kat iyisi vardı. Yakında yeni hazır sistemler gelir.

Hocam hazır bir sistem alacaksanız direk İtopya'yı önermem. Güvenilir ve temiz çalışan bir yerdir ama sistemleri mevcut piyasaya göre daha pahalı olur genelde. Ben Gaming gen üzerinden almıştım 2 hafta içerisinde teslim ettiler. Orası da gayet güvenilir ve temiz çalışan bir yer bir göz atmanızı öneririrm.

Bende gamingenden aldım monitorle beraber 5 günde gelmisti Kocaeli'de oturuyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
10 gün önce 10.000 TL fiyatında 3060 sistemin kat kat iyisi vardı. Yakında yeni hazır sistemler gelir.

Aynen buydu. Fakat senin baktıgın 12 GB ekran kartı fark kartlardan olabilir. Parçaların kalitesinden olabilir araştırmak lazım yine.

Hocam GTX 1650 ile RTX 3060 arasında fiyat farkı ne kadardır indirimlerde?

Hazır sistem olarak bahsediyorsanız 1650 hazır sistemler genelde çok az oluyor. İtopya gibi sitelerde ise pahalıya satılıyor 1650 sistemler.

Geri
Yukarı