Ukrayna ordusunun bayram mesajı

"Bununla beraber yaptıkları taktir edilesi bir durum" diyorsun. bunun neresinde taktir edilecek birşey var ?
Kardeş anlatamıyorum herhalde israilin muslumanlara yaptgı zulum gibi.Hollandanın Almanyada müslümanlara bir dönem yapılanlar evlerin yakılması müslümanların öldurulmesi gibi.Sokakta gördükleri muslumanlara dalan danımarkalılar gibi.Amerikada camilerin yakılması muslumanların öldurulmesi gibi vs vs vs.Ukrayna halkının bana bunda 50 sene önceside olur bir tane kuran yakma muslumanları öldurme dışlama Ülkede müsluman istemıyoruz gibi eylem yapma göster...Siyasilerı karıştırma onların ötu başı ayrı oynar...Senin gösterdigin bir bilemedin iki kişi.kendince eylenmiş dalga gecmiş.sen genele bak kardeş...

Kardeş anlatamıyorum herhalde İsrail'in Müslüman'lara yaptgı zulum gibi. Hollanda'nın Almanya'da Müslüman'lara bir dönem yapılanlar evlerin yakılması Müslüman'ların öldurulmesi gibi. Sokakta gördükleri Müslüman'lara dalan danımarkalılar gibi. Amerika'da camilerin yakılması Müslüman'ların öldurulmesi gibi vs. Vs. Ukrayna halkının bana bunda 50 sene önceside olur bir tane kuran yakma Müslüman'ları öldurme dışlama ülkede Müslüman istemıyoruz gibi eylem yapma göster...siyasilerı karıştırma onların ötu başı ayrı oynar...senin gösterdigin bir bilemedin iki kişi. Kendince eylenmiş dalga gecmiş. Sen genele bak kardeş...

Sen anlamıyorsun diyorum ki bu yaptıkları edepsizliği bırakıp adamlar bunu yapmış niyeti ne olursa olsun bunu yapan kaç tane devlet var günümüz de? Bununla beraber dememdeki maksat bağlaç olarak kullanmak istedim yanlış anlaşıldıysam bu da benim dil bilgisi hatam özür dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ukrayna silahlı kuvvetler korosu salavat-ı şerif okuyarak İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı tebrik etti. Koro ayrıca, Türkçe mesaj göndererek 'Ramazan Bayramı'nız mübarek olsun' dedi. Umarım insanlar bir gün kutsal değerlere şu kadar saygılı olmayı başarır. Bunu başardıkları gün daha medeni olacağız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ama video harbi hoş olmuş, cidden izlemesi etkiliyor.

Umarım insanlar bir gün kutsal değerlere şu kadar saygılı olmayı başarır. Bunu başardıkları gün daha medeni olacağız.
Ahh masum kardeşim, bilmezsin ki;
Savaş olmasa yapmazlar, savaş var diye destek çekmeye çalışıyorlar.
...
Onun dışında Zelenski soytarılık yaptığı zamanlarda Türklerle, bizim değerlerimizle baya dalga geçiyordu.

Akilli olursak, bu samimiyetsiz mesaji samimiyetle karsilariz.

Dün dünde kalmistir. Planlar gelecek icin yapilmali..
Sirtimizdan vurmayacaklari sekilde dostluk iliskisi kurulmasi lazim.

Savaş desteği için Yunan parlamentosunda filiki eterya adlı örgütü öven Zelenski önce bizden özür dilesin. Zamanı gelince yardım istemek için yalvarıyor bize.

Geri
Yukarı