Yunan ordusunun en kıymetli ismi Apostokalis'ten savaş açıklaması

Alizm

Hectopat

Kaynak ⏫

Yunanistan'ın eski savunma bakanı ve genelkurmay başkanlığı onursal başkanı
Apostokalis "savaşa doğru gidiliyor" ifadesini kullandı.

Apostokalis "Kıta sahanlığını 12 Mil'e çıkarmanın Türkiye'ye karşı harika bir adım olacağını ayrıca 12 mil konusunun sürekli masada tutulması gerektiğinin altını çizdi."

Kaynak ⏫

Yunanistan'ın eski savunma bakanı ve genelkurmay başkanlığı onursal başkanı.
Apostokalis "savaşa doğru gidiliyor" ifadesini kullandı.

Apostokalis "kıta sahanlığını 12 Mil'e çıkarmanın Türkiye'ye karşı harika bir adım olacağını ayrıca 12 mil konusunun sürekli masada tutulması gerektiğinin altını çizdi."

Yunan'lar dikkat etsin bir sabah bir uyanırlar 82 atina olur. Arkalarında Amerika olmasa bir hiçler.

Kolay kolay hiçbir adım atılamaz şu an savaş için. Bize saldırıya geçseler bizi destekleyen onca büyük devlet olacaktır bunlar bizim dostumuz değil ama düşmanının faydalanmaması için topraklarımıza sahip çıkartırlar velasıl.

Selaniği kapsak ne güzel olurdu :D

Kolay kolay hiçbir adım atılamaz şu an savaş için. Bize saldırıya geçseler bizi destekleyen onca büyük devlet olacaktır bunlar bizim dostumuz değil ama düşmanının faydalanmaması için topraklarımıza sahip çıkartırlar velasıl.

Selaniği kapsak ne güzel olurdu :D

Kim mesela? Yunan'ı tüm Avrupa destekler, seni kim destekleyecek? Belki Azerbaycan, belki Rusya. Onların kendine hayrı var mı?

Kim mesela? Yunan'ı tüm Avrupa destekler, seni kim destekleyecek? Belki Azerbaycan, belki Rusya. Onların kendine hayrı var mı?

İlla destek çıkanlar olacaktır bizim kankimiz olmalarına gerek yok adam niye rakibini güçlendirsin ki eğer dediğin gibi gitseydi olaylar şu an bizim fethedilmemiz için sebep yoktu alttan girip üstümüzden çıkarlardı ama işte kolaysa dalsınlar bize bakalım diğer yanlı olmayan devletler bize nasıl destek veriyor adamlar bizi sevdiğinden değil var olan konumu korumak için yanımızda dururlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı