Ukrayna ordusunun bayram mesajı

Ne kadar vicdansızsınız la Adamlar güzel bir şıklık yapmış nedir bu düşmanlık.Irkcı devletlerın yaptıgından ne farkınız var.Ukrayna halkından bana muslumanlara yönelık bundan önce bir tek hakaret gösterın.siyasılerı karıştırmayın onlar popülizm yapar bu her daım olmuştur.Siz halkların tepkısıne bakın...

Kusura bakmasınlar ama yemedik be :) Rusya ile savaş halinde olmasalar böyle bir paylaşım olmayacağını herkes biliyor. Savaş olmadan önce hiç bu tür paylaşımları var mı? Varsa da ben bilmiyorum. İslam aleminin desteğini savaş karşısında bu tür şirinliklerle almaya çalışmaları normal. İçinde bulundukları durum kötü. Kendilerini destekliyorum fakat bu video olmamış. Samimi değil.
Ukrayna zaten hiçbir konuda samimi değil ki, medya tamamen bunları destekleyen tarafların elinde olduğu için yaptıkları hiçbir pislik bize gelmiyor. Rusya kaç tane haberlerini yalanladı kanıt sunarak. Yalnız video konusunda dediğinize katılmıyorum, başlığı açan arkadaştan da görebildiğimiz üzere yiyen kişiler var. Denemeye değer bir gösteriydi.

Ne kadar vicdansızsınız la adamlar güzel bir şıklık yapmış nedir bu düşmanlık. Irkcı devletlerın yaptıgından ne farkınız var. Ukrayna halkından bana Müslüman'lara yönelık bundan önce bir tek hakaret gösterın. Siyasılerı karıştırmayın onlar popülizm yapar bu her daım olmuştur. Siz halkların tepkısıne bakın...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda hem Cumhurbaşkanımızla hem Müslümanlarla hem de Türklerle dalga geçiliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ukrayna zaten hiçbir konuda samimi değil ki, medya tamamen bunları destekleyen tarafların elinde olduğu için yaptıkları hiçbir pislik bize gelmiyor. Rusya kaç tane haberlerini yalanladı kanıt sunarak. Yalnız video konusunda dediğinize katılmıyorum, başlığı açan arkadaştan da görebildiğimiz üzere yiyen kişiler var. Denemeye değer bir gösteriydi.
Savaşta iki tarafın da birbirinden kötü eylemlerinin olması normal. Zor bir süreç. Savaşlarda insanlık bir kenara bırakılabiliyor. Ukrayna'nın direnişine büyük saygı duyuyorum. Haklı bir direnişleri var. Rusya istediği kanıtları sunabilir. Hiçbirisine inanmam. Çünkü taviz verildiği zaman tepenize çıkacak bir ülke. Güvenilecek yanları yok. Ukrayna'ya daha ılımlıyım bu konuda en azından. Güvenirim anlamında demiyorum. Taraf seçecek olsam Ukrayna olur. İki tarafa da güvenmek için sebebimiz yok.

Yapılan gösteriye yürekten inanan çok kişi yoktur diye düşünüyorum. Gerçekten çok saf olmak lazım bu paylaşıma inanmak için.

Kimisi popilizim kimisi savaş bahanesi ile sempati topluyor demiş. Arkadaşlar savaştan çok daha önce de Hristiyan dini liderler bayram tebriği yapıyordu. Bu bayramda yapacaklar bunda şaşılacak bir durum yok. Evet İslam benimsememiş olabilirler. Veya İslam'a düşmanda olabilirler. Fakat günümüzde tek samimi oldukları nokta saygılı olmalı. Tabii içlerinde radikaller var bunu inkar etmiyorum ama çoğunluk saygılıdır. 2018 de Hz. Muhammed (s. A. V) ABD yüksek mahkemesi tarafından tarihteki en büyük 18 kanun koyucu (lawgiver) arasında kabul edilmesi de buna delil niteliğindedir. Politika ve din ayrı şeylerdir ikisini karıştırmayın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu videoda hem cumhurbaşkanımıza
Hem müslümanlara hemde Türklerle dalga geçiliyor.
Bir komedyen veya bir siyasi lider ne bir dini ne de bir halkı fikir olarak temsil edebilir. Bu videoyu biliyorum. Bununla beraber yaptıkları işte takdir edilesi bir durum.

Kimisi popilizim kimisi savaş bahanesi ile sempati topluyor demiş. Arkadaşlar savaştan çok daha önce de Hristiyan dini liderler bayram tebriği yapıyordu. Bu bayramda yapacaklar bunda şaşılacak bir durum yok. Evet İslam benimsememiş olabilirler. Veya İslam'a düşmanda olabilirler. Fakat günümüzde tek samimi oldukları nokta saygılı olmalı. Tabii içlerinde radikaller var bunu inkar etmiyorum ama çoğunluk saygılıdır. 2018 de Hz. Muhammed (s. A. V) ABD yüksek mahkemesi tarafından tarihteki en büyük 18 kanun koyucu (lawgiver) arasında kabul edilmesi de buna delil niteliğindedir. Politika ve din ayrı şeylerdir ikisini karıştırmayın.

Bir komedyen veya bir siyasi lider ne bir dini ne de bir halkı fikir olarak temsil edebilir. Bu videoyu biliyorum. Bununla beraber yaptıkları işte takdir edilesi bir durum.
Bizi aşağılaması taktir edilesi bir durum mu?

Yani hatalarını düzeltmeye çalışmışlar demek istiyorum
Bizi aşağılaması taktir edilesi bir durum mu?
Hatalarını düzeltmeleri takdir edilesi bir durum bundan bahsediyorum. Zelenski şans eseri seçilen bir lider. Fakat halkını fikir olarak temsil eden biri değil. Bu gün bizim liderlerimizin kaçıyla aynı fikirdeyiz ? Bunu anlatmaya çalışıyorum.

Bu videoda hem cumhurbaşkanımızla hem Müslüman'larla hem de türklerle dalga geçiliyor.

Okuduğunu anlamıyor musun kardeş?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı