Yunan ordusunun en kıymetli ismi Apostokalis'ten savaş açıklaması

Aslında basit göze batmiyacak şeyler ile tavrımızı koyabiliriz. Mesela Yunan adalarına ambargo koyarsak yunanistanın adaları beslemesi büyük bir yük olur.
O işler de öyle olmaz, bu sefer senin en ufak hareketin tüm Dünya'da sinirle karşılanıp Yunanistan'ın lehine işler ve aksine bize ambargo olur, koz yok hocam kozun yoksa duracaksın gücün varsa vuracaksın ikisi de yoksa maalesef ki oturup tavır koyacaksın başka da bir şey yapamazsın.

Rusya ukraynayı işgal etmeden birkaç gün önce yine bu forumda ultra-demokratik duygularım ile "Savaş falan çıkmaz arkadaşlar hangi yıldayız! Artık silahlı çatışma diye bir şey kalmayacak! Fiziki işgal tarihe karıştı.." diyordum. 3 gün sora Rusya Ukraynayı işgal etti.
Artık konuşmuyorum.

Amerika olmasa hiçler mi? Sen çok ahaber izlemişsin. Yunanistan teke tekte.
Türkiye ile başa baş hava gücünde Yunanistan daha iyi. A haber izlemeyi bırakmalısın.

Hocam profil fotoğrafındanda mı a haber izlemediğimi anlamadınız. Türkiye ile Yunanistan bir tek hava gücü olarak denkler gerek kara gerek deniz gücü olarak Türkiye daha üstün. Ancak olsı bir savaşta ambargolarla kaybetme ihtimalimiz yüksek. İroni olarak yazmıştım cümleyi niye bu kadar taktınız.

Hocam profil fotoğrafındanda mı a haber izlemediğimi anlamadınız. Türkiye ile Yunanistan bir tek hava gücü olarak denkler gerek kara gerek deniz gücü olarak Türkiye daha üstün. Ancak olsı bir savaşta ambargolarla kaybetme ihtimalimiz yüksek. İroni olarak yazmıştım cümleyi niye bu kadar taktınız.
Bu aralar forumda çok troll karşıma çıkıyor ondan böyle tepki gösterim kusura bakma.

O işler de öyle olmaz, bu sefer senin en ufak hareketin tüm dünya'da sinirle karşılanıp Yunanistan'ın lehine işler ve aksine bize ambargo olur, koz yok hocam kozun yoksa duracaksın gücün varsa vuracaksın ikisi de yoksa maalesef ki oturup tavır koyacaksın başka da bir şey yapamazsın.

Teke tek savaşta 1 gecede olmasa da 1 yılda ilhak ederiz yunanistanı ama arkaları yüzde yüz desteklencekleri için bize savaş açmasalar bile sonumuz en iyi ihtimalle Rusya olur.

Teke tek savaşta 1 gecede olmasa da 1 yılda ilhak ederiz yunanistanı ama arkaları yüzde yüz desteklencekleri için bize savaş açmasalar bile sonumuz en iyi ihtimalle Rusya olur.
Rusya kendine yeten ülke hocam adamlarda üretim var bizde ne var? Her şey ithal, üretim yapmazsak açlıktan ölürüz, üretim şart o zaman da durumumuz çok beter olur o yokluğun ve ambargonun içinde üretim de zor, uzun lafın kısası neresinden bakarsanız bakın zararı en çok bize maalesef.

Adamlar neredeyse bütün araçlarını yenilediler. Modernize olmuş F-16, Rafale savaş uçakları ve F-35 leri bulunuyor. Ayrıca ABD destekli yine modern tank ve tank savarları mevcut. Biz daha 20 yıl oldu orduya Altay tankını bile orduya katamadık. BMC firması AKP-Katar ortaklığından sonra, Alman MTU firması tankın motor ve transmisyon sistemini orta doğulu ülkelerle teknoloji paylaşmadığı için vermiyor. Bizimkilerse tanka sırf bir motor taktık demek için Güney Kore'den testlerden dahi geçememiş motoru takacaklar. Detaylarına gidip bakabilirsiniz. Düşmanı küçümserseniz, acınacak hale gelirsiniz. Yok bir sabah kalkarız Atina'daymışız da falan, bunlar cahil milliyetçiler var ya hani, arka duvarında osmanlı tuğrasıyla fotoğraf çektirenler, onların lafları. Bıçak kemiğe dayanmadıkça savaş olmamalı.

Geri
Yukarı