Ukrayna'ya gönüllü asker olarak gidilebilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam neden gidiyorsunuz direk beyaz ekran çünkü.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Belki ölürüm ama yaşarsam cebimde kendi hayatımı kuracak param ve Ukrayna vatandaşlığın olacak

Ama televizyonlarda sivillere silah dağıtıyorlar diye haberler çıkıyordu kara yolu ile Ukrayna'ya ulaşırsamdamı almazlar
Hocam o halkına dağıtıyo sizin gibi kahvehaneye giren dayı gibi kişileri almıyorlar.

Savaşın oyunlardaki gibi olmadığını biliyorsunuz değil mi? Tecrüben yok ve yaşın küçük.

14 yaşında gönüllü olarak Ukrayna'ya nasıl gideceksiniz? Daha çocuksun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gitmek istiyorsan ziyaret veya yaşamak için git. Savaşmak için zaten gidemezsin.

Neden ki yaşımdan dolayımı
ZORT.png

Savaşın oyunlardaki gibi olmadığını biliyorsunuz değil mi? Tecrüben yok ve yaşın küçük.
Bunu biliyorum zaten benim bu hayatta bir amacım yok bazı insanlar hayatının amacını askerlikte buluyor belkide hayatımı düzeltecek bir şans benim için

Peki cephe arkasında erzak taşıma sivillere yardım etme gibi görevlere alırlar mı? En kötü Ukrayna vatandaşlığı alıp para tutunmayı denerim.
Ukraynada yaşamak o kadar iyi değilki zaten bide üstüne ülkenin 1/3'ü işgal altında.Amerika Almanya vatandaşı falan olunsa git derim üstüne bizde geliriz ama Ukrayna vatandası olup ne yapacaksın.Türkiye'ye düzgün yöneticiler gelse 10 seneye Ukraynayı 5e katlar.2013e kadar falan Türkiye gayet güçlü bir ülkeydi zaten ama 2005den sonraki torpil ve liyakatsizlikten çöktü ülke.

Gerekli evrakları imzalarsam ve ailemden yazılı izin kağıdı alırsam alabilirler mi?

Kanka sana verecekleri silaha harcayacakları paraya değmez, fedai gibi bir şey olursun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı