Ukrayna'ya gönüllü asker olarak gidilebilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ukraynada yaşamak o kadar iyi değilki zaten bide üstüne ülkenin 1/3'ü işgal altında.Amerika Almanya vatandaşı falan olunsa git derim üstüne bizde geliriz ama Ukrayna vatandası olup ne yapacaksın.Türkiye'ye düzgün yöneticiler gelse 10 seneye Ukraynayı 5e katlar.2013e kadar falan Türkiye gayet güçlü bir ülkeydi zaten ama 2005den sonraki torpil ve liyakatsizlikten çöktü ülke.
Türkiye'yi seviyorum fakat benim çabalarım bu ülkede hiç bir sonuç vermiyor 5. Sınıfta Türkiye teknoloji takımının sınavını kazandım ondan sonra proje geliştirmeye merak sardım Tübitak ve teknofeste elektrikli araçların şarj sorununu azaltacak projemi sayısız kez yolladım ama beni hep 2. Aşamada elediler

Sen bırak cepheye girmeyi, yatıp kalkacağın yeri gördüğünde anacığına kaçarsın. Savaş bu, oyun değil. Senin tecrübene ve bünyene göre 1, 2, bilemedin 3 düşük kalibreli mermi işini bitirir. Kahraman falan da olmazsın. Saçma sapan hayaller ile savaşa gidip silahının tetiğini çekemeden ölen bir velet olursun. Ayrıca karşında eğitimli Rus askerleri var. Sen kendini onlara karşı savunabilir misin ki masum insanları savunacaksın? O avcı enişten bile dayanamaz orada. Açlığa suzuluğa dayanırmışsın. Daha burada buldukça yiyorsundur, bir gününü bir dilim kuru ekmekle geçirmek zorunda kalsan kafana sıkarsın. Daha anan baban çöpü çıkar, git ekmek al deyince sızlanıyor olman muhtemel. Savaşa gidip de kahraman olucan, Ukrayna vatandaşlığını da alıp Ukrayna'lı kadın mı kapacaksın? Daha 14 yaşında küçücük bir çocuksun. Kimse seni savaşa almaz, alırlarsa da yaşayacağın süre 1 ayı geçmez.

Sen bırak cepheye girmeyi, yatıp kalkacağın yeri gördüğünde anacığına kaçarsın. Savaş bu, oyun değil. Senin tecrübene ve bünyene göre 1, 2, bilemedin 3 düşük kalibreli mermi işini bitirir. Kahraman falan da olmazsın. Saçma sapan hayaller ile savaşa gidip silahının tetiğini çekemeden ölen bir velet olursun. Ayrıca karşında eğitimli Rus askerleri var. Sen kendini onlara karşı savunabilir misin ki masum insanları savunacaksın? O avcı enişten bile dayanamaz orada. Açlığa suzuluğa dayanırmışsın. Daha burada buldukça yiyorsundur, bir gününü bir dilim kuru ekmekle geçirmek zorunda kalsan kafana sıkarsın. Daha anan baban çöpü çıkar, git ekmek al deyince sızlanıyor olman muhtemel. Savaşa gidip de kahraman olucan, Ukrayna vatandaşlığını da alıp Ukrayna'lı kadın mı kapacaksın? Daha 14 yaşında küçücük bir çocuksun. Kimse seni savaşa almaz, alırlarsa da yaşayacağın süre 1 ayı geçmez.
Belki sıcak çatışmada normal bir yetişkin kadar etkili olamam ama anı sorunlara anı çözümler bulabiliyorum ve elektronik konularda az çok bilgim var .

Belki sıcak çatışmada normal bir yetişkin kadar etkili olamam ama anı sorunlara anı çözümler bulabiliyorum ve elektronik konularda az çok bilgim var .
Sorunun cevabı belli istesenizde gidemessiniz. Bence konuyu uzatmanın bir anlamı yok.

Sana bunu dusundurtunden AKP secmenidir. Oy verenler utansin.
Baskasinin savasinda olmeyin. Savasacaksaniz kendiniz ve aileniz icin savasin.
Sana o parayi vermemek icin kendileri seni oldurup sucu dusmana bile atabilirler. Her sey beklenir.

Bazı gerekli konuları onaylamazlar. Fakat bazen çayı karıştırırken çay kaşığı mı deyiyo noluyorsa artık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı