ULTIMA R5 5600 Radeon RX 6700 XT Sistem Alınır mı?

Bende bu sistemi almayı düşünüyorum işlemciyi bi tık yükseltip ssd'yi 1 tb yaptım asus vg 247 alacağım sanırım siteye sordum kurulumuyla ilgili acaba işletim sistemi kuruyorlar mı bizim kurmamız gerekiyor mu diye umarım hızlı dönerler.

Bende bu sistemi almayı düşünüyorum işlemciyi bir tık yükseltip SSD'yi 1 TB yaptım ASUS vg 247 alacağım sanırım siteye sordum kurulumuyla ilgili acaba işletim sistemi kuruyorlar mı bizim kurmamız gerekiyor mu diye umarım hızlı dönerler.

Ben ümraniyedeki mağazalarından alacağım bildiğim kadarıyla 30 günlük deneme sürümü veriyorlar dönüs yaptıklarında yazarsan sevinirim monitöre gelecek olursak dediğin monitörde ayak kısımları 2 tane penguen ayaği gibi kötü duruyor bence panel tipi olarak va panel tipi var ıps panel tipleri daha iyi diye biliyorum bu monitöre de bakabilirsin biraz daha para katıp bunu alabilirsin bence daha iyi duruyor

Son düzenleme:
Ben ümraniyedeki mağazalarından alacağım bildiğim kadarıyla 30 günlük deneme sürümü veriyorlar dönüs yaptıklarında yazarsan sevinirim monitöre gelecek olursak dediğin monitörde ayak kısımları 2 tane penguen ayaği gibi kötü duruyor bence panel tipi olarak VA panel tipi var IPS panel tipleri daha iyi diye biliyorum bu monitöre de bakabilirsin biraz daha para katıp bunu alabilirsin bence daha iyi duruyor.

Şu an bu monitörü kullanıyorum alacak olan kişinin monitör ile alakalı sorusu varsa sorabilir.

Geri
Yukarı