ULTIMA R5 5600 Radeon RX 6700 XT Sistem Alınır mı?

KayanYLDZ

Centipat
Merhaba gaming.gen.tr'den bu sistemi alacağım. Sizce sistem alınır mı? Kasası hakkında bilgisi olan yazabilir mi hava sirkülasyonu olsun vs. kasayı pek beğenmedim. Bir de ek özelleştirme olarak bir şey tavsiye eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba gaming.gen.tr'den bu sistemi alacağım. Sizce sistem alınır mı? Kasası hakkında bilgisi olan yazabilir mi hava sirkülasyonu olsun vs. kasayı pek beğenmedim. Bir de ek özelleştirme olarak bir şey tavsiye eder misiniz?

Hocam sistemin bileşenleri hakkında hiç kötü yorum görmedim sadece Ryzen 5 5600 güçlü bir işlemci olduğu için stok soğutucusu yetmiyor onun için ekstra bir sıvı soğutma alabilirsiniz genel anlamda sistem gayet güzel. Fiyatı hakkında bilgi sahibi değilim ama fiyatı da iyi gibi. Biraz daha ileriye dönük olması için anakart ASUS Prime B550M-K bununla değiştirilebilir.

Alınır, kasa mesh bir kasa hava akışı güzel. Biraz ufak sadece. Kendi sistemimde mevcut.

Kasanın fotoğraflarını çekip yükler misin bakabilir miyim

Hocam sistemin bileşenleri hakkında hiç kötü yorum görmedim sadece Ryzen 5 5600 güçlü bir işlemci olduğu için stok soğutucusu yetmiyor onun için ekstra bir sıvı soğutma alabilirsiniz genel anlamda sistem gayet güzel. Fiyatı hakkında bilgi sahibi değilim ama fiyatı da iyi gibi. Biraz daha ileriye dönük olması için anakart ASUS Prime B550M-K bununla değiştirilebilir.

Üstündeki anakart beni ne kadar götürür

Hocam bayağı götürür gık demez onda şüphe yok sadece belki ileride fantezi yapıp değiştirmek istersiniz diye dedim yoksa o anakart gık demez.

Evet ileriye doğru değişiklik yapacağım aslında b550 anakartında rgb kontrol destekliyor olsaydı onu alacaktım ama b450 haliyle alacağım kingston 1tb ekleyeceğim öyle alacağım

Yeni konular

Geri
Yukarı