ULTIMA R5 5600 Radeon RX 6700 XT Sistem Alınır mı?

Merhaba gaming.gen.tr'den bu sistemi alacağım. Sizce sistem alınır mı? Kasası hakkında bilgisi olan yazabilir mi hava sirkülasyonu olsun vs. kasayı pek beğenmedim. Bir de ek özelleştirme olarak bir şey tavsiye eder misiniz?

Alınır. 1 ay önce B550 anakart vardı ve 16k fiyatı vardı. Şimdi anakarttan kısıp PSU'ya vermişler ve fiyatı da zamlatmışlar

Gerçekten sistem güzel ve şanslısın ucuza almışsın ve ekran kartı olarak 6800 var şuanki fiyatı 21.000 tl ben bu sistemi bu hafta içinde tavsiye üzerine keşfettim normalde AMD 5500-ASUS DUAL RX-6600-PRIME B450M-A II-KINGSTON 500GB-16GB Ram Uygun Fiyatları ile Tebilonda bu sistemi alacaktım
Evet hocam fiyatlar çok çabuk değişiyor, ben aldığımda kampanya yeni başlamıştı aldım direk iyiki de almışım. Fakat 6700xt olan sistemin aşşağı kalır yanı yok, güzel bir sistem, parçalar da iyi. Bunun da fiyatı değişecektir almayı düşünüyorsanız çok bekletmeyin.

Alınır. 1 ay önce B550 anakart vardı ve 16k fiyatı vardı. Şimdi anakarttan kısıp PSU'ya vermişler ve fiyatı da zamlatmışlar
Tamam teşekkürler sende bu sistem mi var

Evet hocam fiyatlar çok çabuk değişiyor, ben aldığımda kampanya yeni başlamıştı aldım direk iyiki de almışım. Fakat 6700xt olan sistemin aşşağı kalır yanı yok, güzel bir sistem, parçalar da iyi. Bunun da fiyatı değişecektir almayı düşünüyorsanız çok bekletmeyin.

Bu hafta içinde ümraniyede ki mağazasına gideceğim

Tamam teşekkürler sende bu sistem mi var

Hocam bende 15K'ya bütün parçaları aynı fakat kasanın Vento ve FSP PSU markası olanı almıştım. Her şeyi aynıydı ve bu sistemde ASUS kasa B550 anakart vardı 1K daha pahalıydı bende ucuz olanını aldım. Ama üzmez gaminggen çok başarılı. Ekran kartı işlemcinin darboğazı yok. Bitirim ikili olmuş.

Hocam bende 15K'ya bütün parçaları aynı fakat kasanın Vento ve FSP PSU markası olanı almıştım. Her şeyi aynıydı ve bu sistemde ASUS kasa B550 anakart vardı 1K daha pahalıydı bende ucuz olanını aldım. Ama üzmez gaminggen çok başarılı. Ekran kartı işlemcinin darboğazı yok. Bitirim ikili olmuş.

Monitör olarak ne tavsiye edersiniz 3000 ile 4000 tl arası

Monitör olarak ne tavsiye edersin 3000 ile 4000 tl arası
Hocam ben Asus Tuf 27 inc 2k monitör aldım, sistemin hakkı 2K. Fakat malesef belirttiğiniz bütçelere 2K bulunması zor. En az 6 dan başlıyor. Ama bütçem artmıyor 1080P de kalayım diyorsanız şunlara bakabilirsiniz

Hocam ben Asus Tuf 27 inc 2k monitör aldım, sistemin hakkı 2K. Fakat malesef belirttiğiniz bütçelere 2K bulunması zor. En az 6 dan başlıyor. Ama bütçem artmıyor 1080P de kalayım diyorsanız şunlara bakabilirsiniz

Sence bu nasıl

Hiçbir parçayı değiştirmeden alabilirsiniz R5 5600 ısınan bir işlemci değil adanada vs. oturmuyorsanız stok soğutucu yeter.
(birazdaha ileriye dönük olmasını istersen b450m-a yapabilirsin anakartı slot sayısınından dolayı)

Yeni konular

Geri
Yukarı