Ultima 6700 XT sistem alınır mı?

Çağrı SANSAR

Hectopat
Yer
Tokat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen5 5600 - ID-Cooling SE 214-XT
Anakart: Asus TUF Gaming B550-Plus Wi-Fi II
Ram: XPG Spectrix D41 TUF RGB 2x8 3200 MHz
Ssd: WD SN570 Blue 500 GB M.2 - Patriot Burst 480 GB 2.5 SSD
Ekran Kartı: Asus Dual RX 6700XT
Kasa: Asus TUF Gaming GT301
PSU: Asus TUF Gaming 650 Watt 80+ Bronze
Monitör: ASUS VP249QGR 23.8″ 144Hz 1ms Display Port, HDMI FreeSync Full HD IPS
Selamünaleyküm hayırlı akşamlar, hayırlı kandiller. Başlıktaki sistemi özelleştirip link olarak aşağıya atacağım, monitör de ekleyeceğim. Diyeceksiniz ki bu fiyata 6800 sistem var, bunu biliyorum fakat hem Asus sevdiğim için hem de kombin olsun diye böyle özelleştirdim. İleride ekran kartını yükseltirim zaten. Monitör olarak bu fiyata daha iyisi varsa atabilirsiniz pek anlamıyorum.

Oynadığım oyunlar çok ağır değil -pubg, cs go, ets, pes gibi- o yüzden 6700 xt yeter dedim. Mantis 6800 sistem henüz stoğa gelmedi, gelecek gibi de durmuyor. Aradım stok bilgisi veremiyoruz dediler.

Biraz uzun tuttum kusura bakmayın. İlk defa masaüstü alacağım, şu an elimde 8,5 yıllık laptop var.

Özelleştirilmiş hali gözükmüyor: ryzen 5 5600, b550mk, 750 watt tuf gaming psu, adata spektricks. Toplam 20,851 TL tutuyor.

Son düzenleme:
İşlemci 5600 ve anakartı b550mk yaparsan 17K tutuyor bu sistemde anakartı aynı yaparsan 16K. kasa PSU Asus diye farka degermi bence hayır yinede söyleyeyim dedim.

İşlemci 5600 ve anakartı b550mk yaparsan 17K tutuyor bu sistemde anakartı aynı yaparsan 16K kasa psu asus diye farka degermi bence hayır yinede söyleyeyim dedim.
Güncelledim hocam konuyu, olsun o anakartı seviyorum.

Alınmaz buna bak.
Onu da özelleştirip baktım daha pahalıya geliyor hocam, kombin olsun dedim.

RAM'leri 3600MHz yapsanız daha iyi olur sanki.
Onu düşündüm de rgb olsun dedim.

Bu sistem bile fazla bana aslında, akşam oyunumu oynayıp yatıyorum. 3600 mhz ileride alabilirim, biraz borcunu ödedikten sonra.

İyi kral hayırlı olsun :D
Şimdi değil, inşallah haftaya hocam. Dayanamadım açtım konuyu.😀 Başka düzenlenecek bir şeyi var mı? Monitör nasıl?

Geri
Yukarı