Ultimate Spider-Man alt yazı ekleme

Gençler oyunun ayarlarında alt yazı yok ama ben alt yazılı oynamak istiyorum. Hadi bakalım bizim ekip bir şeyler yapar halleder güveniyorum size.
Gençler mi? Technopat Sosyal'in yaş ortalaması sizden büyük (Ben öyle biliyorum) ve siz gençler diyorsunuz. İnternete baktınız mı?

Artı -1 Eksi
Ne? Eee benden büyük olunca genç olunmuyor mu? Her neyse. Altyazı için internete baktım ama bir şey bulamadım.
Hocam şu anda bilgisayara format atmam lazım. Eğer yarına kadar kimse cevap vermezse yarın halledelim.

Artı -1 Eksi
Son düzenleme:
Tamamdır.

Hocam günaydın. Format attın mı?
Hocam dün attım. Ama okuldayım şu anda. MEB güvenlik duvarından dolayı giremem. Ama akşam ilk işim bu olacak. (Akşam dediysem de saat 17:00 - 17:30 arası gibi bir şey. Çok da akşam değil yani.)

Hocam dün attım. Ama okuldayım şu anda. MEB güvenlik duvarından dolayı giremem. Ama akşam ilk işim bu olacak. (Akşam dediysem de saat 17:00 - 17:30 arası gibi bir şey. Çok da akşam değil yani.)
Tamam bekliyorum

@Abdul0234 Hocam müsait değil misin?

Son düzenleme:
Tamam bekliyorum

Şimdi müsait oldum. Bakıyorum hemen.

Tamam bekliyorum

Hocam bu oyun mu film mi? Film ise TR dublaj olur mu?

Tamam bekliyorum

Hocam bunlar işinizi görür mü?
1663963699409.png

Bu dublaj hali. İlla ki altyazı isterseniz, bugün acil işim çıkmadıkça bakayım, buradan göndereyim. Olmazsa da yarın gösteririm.

Hocam pardon, hatam var. Bunlar altyazı dosyası. Elinizde bölümler var mı? Varsa size yardımcı olayım.

Şimdi müsait oldum. Bakıyorum hemen.

Hocam bu oyun mu film mi? Film ise TR dublaj olur mu?

Hocam bunlar işinizi görür mü?
1663963699409.png

Bu dublaj hali. İlla ki altyazı isterseniz, bugün acil işim çıkmadıkça bakayım, buradan göndereyim. Olmazsa da yarın gösteririm.

Hocam pardon, hatam var. Bunlar altyazı dosyası. Elinizde bölümler var mı? Varsa size yardımcı olayım.
Hocam videolarına da artık yarın bakarım. Bugün bulamadım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı