Uluslararası lojistik bölümü

İyi bir iş için kendinizi fazlaca geliştirmeniz gerekmekte, yoksa alacağınız maaş asgari ücretin üzerine çıkmaz.
Hocam TM den hangi bölümü araştırsam böyle söyleniyor.
Ben üstüne ingilizce kurslarına gitmeyi düşünüyorum hatta gideceğim. İngilizce ile beraber lojistiği nasıl görüyorsunuz?

Tanıdığınız varsa gayet iyi bir seçenek diyeyim. Bizim bir arkadaş limanda çalışıyor, 3000 küsür ₺ maaşı var ama bir tanıdık vasıtasıyla girdi işe. Açık söyleyeyim memurluk en garanti iştir ülkemizde, ataması yüksek bölümlere bakabilirsin.

Gerçi tanıdığın varsa belediyede işe başlayıp 2500-3000₺ maaş, her sene 2 takım parası, 6 ayda bir maaş ikramiye ve yılda iki hafta yıpranma izni ile gül gibi çalışabilirsin.

Tanıdığınız varsa gayet iyi bir seçenek diyeyim. Bizim bir arkadaş limanda çalışıyor, 3000 küsür ₺ maaşı var ama bir tanıdık vasıtasıyla girdi işe. Açık söyleyeyim memurluk en garanti iştir ülkemizde, ataması yüksek bölümlere bakabilirsin.

Gerçi tanıdığın varsa belediyede işe başlayıp 2500-3000₺ maaş, her sene 2 takım parası, 6 ayda bir maaş ikramiye ve yılda iki hafta yıpranma izni ile gül gibi çalışabilirsin.
Yani Vestel de Kuzenim var.
Ya Özel Eğitim Öğretmenliği ya da Lojistik Okuyucam Hayırlısı artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı