Çözüldü Unable to launch RDR2.exe due to a lack of privileges on the Game Libary

• Konuyu başlatan a111
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 36
  • Görüntüleme 14B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

a111

Hectopat
Oyunu Steam'den aldım ancak ne yaptıysam çalıştıramadım. İnternette birçok çözümü denedim (uyumluluk, yönetici çalıştır, antivirüs kapa vs.). Rockstar Launcher'i yönetici çalıştırınca da başka bir hata veriyor.

Dosya Ekleri

• gg.png
    gg.png
    154,8 KB · Görüntüleme: 694
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    20 KB · Görüntüleme: 676
Son düzenleyen: Moderatör:
Lenova laptop kullanıyorum hocam, onu nasıl yapabilirim?
Aramada ''denetim masası'' yazıp çıkana bas. ''Donanım ve Ses'' bas ve ondan sonra da ''Ses'' bas. Orda NVIDIA High Definition Audio ara ve varsayılan yap. Çalıştır oyunu belki işe yarar.

Bir de Lenovo Laptopun tam olarak modeli ne?

Son düzenleme:
Aramada ''denetim masası'' yazıp çıkana bas. ''Donanım ve Ses'' bas ve ondan sonra da ''Ses'' bas. Orda NVIDIA High Definition Audio ara ve varsayılan yap. Çalıştır oyunu belki işe yarar.

Bir de Lenovo Laptopun tam olarak modeli ne?
Varsayılan yapamıyorum ancak alttan 2. yi seçtim düzelmedi. Birde Windows başlangıcından birkaç dakika sorun bu hatayı(Realtek) alıyorum hep bununla alakalı olma ihtimali olabilir mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    10 KB · Görüntüleme: 44
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    4,6 KB · Görüntüleme: 40
Varsayılan yapamıyorum ancak alttan 2. yi seçtim düzelmedi. Birde Windows başlangıcından birkaç dakika sorun bu hatayı(Realtek) alıyorum hep bununla alakalı olma ihtimali olabilir mi?
Olabilir. Keşke daha önceden söyleseydiniz. Laptop modeli ne?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı