Uncharted 4 PC neden gelmedi?

Evet öyle bir tarih vardı ama yalan olmuş oluyor 2.tahmin 15 Temmuz da diyordu o da olmazsa 2022 sonuna ertelendi gibi gözükücek.

Temmuz da çıkarsa 1 ay arayla oyun çıkartmaz gibi bana kalırsa 2022 sonuna ertelenmiş olabilir.
2022 sonuna Uncharted getirirlerse bu sefer de Last of Us ile çakışır gibi geliyor bana. Last of Us için 2023 yılbaşı gibi PC'ye gelmesini bekleyenler var.

20 Haziran ile 15 Temmuz'da çıkacağini gosteren bir video ile duyuru gelmesi bekleniyor. Daha sonra on sipariş açılmasını gerekiyor. Bugün %30 ihtimalde olsa bir şeyler duyurulmasını bekliyorum. Umarım bugün duyurulur. Sonuçta bu ay bir haber alamazsak zaten oyun ertelenmiş olacaktir ve yil sonuna kaldı demektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Spider-Man gibi akşam gelebilir bir ihtimalde olsa.

2022 sonuna Uncharted getirirlerse bu sefer de Last of Us ile çakışır gibi geliyor bana. Last of Us için 2023 yılbaşı gibi PC'ye gelmesini bekleyenler var.

Uncharted şu günlerde çıkarsa belki The Last of Us 2022 sonu 2023 başı gelebilir.

Spider-Man gibi akşam gelebilir bir ihtimalde olsa.

Uncharted şu günlerde çıkarsa belki The Last of Us 2022 sonu 2023 başı gelebilir.

Spider-Man sayfasının açılacağini daha onceden duyuruldu Uncharted hiçbir haber yok bugün akşam Uncharted ile ilgili bir haberin gelmesini bekliyorum bende.

Yeni konular

Geri
Yukarı