Uncharted vs Red Dead Redemption 2

508516

Centipat
Arkadaşlar sınavlarımın bitmesiyle yeni bir oyuna başlamak istiyorum. RDR2'yi bir kere bitirdim ama şu sıralar canım yeniden oynamak istiyor. İkisi de büyük boyutlu olduğu için ikisinden birini indirip oynamak istiyorum. Uncharted hiç oynamadım. Sizce hangisini oynamalıyım? Gizlilik pek sevmiyorum. Uncharted'da gizilik fazlaysa biraz soğuyacağım oyundan.

Uncharted bence keyifli bir oyun değil, 1.saatinde yaptığın şeyle 15.saatinde yaptığın şeyin gram farkı yok. Uncharted kendini tamamen sunum kalitesine yaslamış oynanış namına kendini bir gram geliştirmeyen bir yapımdır.

Eğer istediğin şey sadece film tadında ara sahneler izlemek, ara sahne bitince de oradan oraya tırmanmaksa Uncharted oynayabilirsin. Çünkü oyunun çok rahat %70'i falan tırmanarak geçiyor, tırmanmanın kendisi zaten keyifli bir eylem değilken bir de oyun üstüne hiçbir şey koymuyor iyice monoton bir hal alıyor belirli bir saat sonra.

Kesinlikle değerli vaktinizi Red Dead Redemption 2 gibi değerli bir oyunla harcayın.

Son olarak Uncharted'da karar kıldım. Rdr2'yi bir kere bitirdiğim ve biraz da uzun bir oyun olduğu için biraz soğudum. Uncharted'ı deneyeceğim. Umarım beğenirim.

Arkadaşlar sınavlarımın bitmesiyle yeni bir oyuna başlamak istiyorum. RDR2'yi bir kere bitirdim ama şu sıralar canım yeniden oynamak istiyor. İkisi de büyük boyutlu olduğu için ikisinden birini indirip oynamak istiyorum. Uncharted hiç oynamadım. Sizce hangisini oynamalıyım? Gizlilik pek sevmiyorum. Uncharted'da gizilik fazlaysa biraz soğuyacağım oyundan.

Aksiyon dozajı yüksek bulmacalı ve RDR 2'ye nazaran kısa bir oyun RDR2 dünyasında kaybolmalık bazı karakterlerin ölümüne gerçekten üzüldüğün seni şaşırtan ve bir çöküş hikayese anlatan ve karakter gelişimlerini çok iyi derecede yansıtan bir oyun iki oyunda bana göre çok iyi tercih senin (RDR 2 çok uzun gelebilir ama ben bitmesin diye dua etmiştim)

Cümlemin başına Uncharted yazmayı unutmuşum özür dilerim.

Hocam ama ben RDR2'yi oynadım başta da belirttim. Hatta ve hatta en sevdiğim oyundur kendisi. O yüzden yeni bir tecrübe için Uncharted başlamaya karar verdim. Gizliliğinden korkuyordum ama ok zorlamıyormuş, bu yüzden kararım değişti.

Hocam ama ben RDR2'yi oynadım başta da belirttim. Hatta ve hatta en sevdiğim oyundur kendisi. O yüzden yeni bir tecrübe için Uncharted başlamaya karar verdim. Gizliliğinden korkuyordum ama ok zorlamıyormuş, bu yüzden kararım değişti.

Kusura bakmayın okumamıştım RDR2'ye bir daha başlamak zor olacaktır :D Uncharted iyi bir karar.

Kesinlikle RDR2 diyorum. Uncharted'ı sevemedim ben nedense Tomb Raider'dan sonra.

Yeni konular

Geri
Yukarı