Uncharted vs Red Dead Redemption 2

RDR 2'yi bitirmiş olsan da yine RDR 2 derim ben. Uncharted 4'ü oynarken çok sıkıldım, içerik olarak çok yetersiz bir oyun. RDR 2'yi ikinci kez oynayabilirsin, ben 6. oynayışımda bile yeni şeyler keşfetmiştim oyunda. İkinci kere oynamak istemiyorum dersen de Uncharted'tan başka oyunlara yönelmeni öneririm.

RDR 2'yi bitirmiş olsan da yine RDR 2 derim ben. Uncharted 4'ü oynarken çok sıkıldım, içerik olarak çok yetersiz bir oyun. RDR 2'yi ikinci kez oynayabilirsin, ben 6. oynayışımda bile yeni şeyler keşfetmiştim oyunda. İkinci kere oynamak istemiyorum dersen de Uncharted'tan başka oyunlara yönelmeni öneririm.

Aksiyon dozajı yüksek bulmacalı ve RDR 2'ye nazaran kısa bir oyun RDR2 dünyasında kaybolmalık bazı karakterlerin ölümüne gerçekten üzüldüğün seni şaşırtan ve bir çöküş hikayese anlatan ve karakter gelişimlerini çok iyi derecede yansıtan bir oyun iki oyunda bana göre çok iyi tercih senin (RDR 2 çok uzun gelebilir ama ben bitmesin diye dua etmiştim)

Cümlemin başına Uncharted yazmayı unutmuşum özür dilerim.

Bende aksine Uncharted oynadıktan sonra Tomb Raider oynamak istedim ama çok sıkıldım insandan insana değişkenlik gösterebilir :)

Dediğim gibi bana göre Uncharted bir hırsızın sonu Türkçe dublajıyla akıp gitmiş hoşuma gitti ve oyundan memnun kalmıştım RDR2'yi herkes baştan oynamak istemeyebilir çünkü oyun cidden çok uzun :D

Arkadaşlar sınavlarımın bitmesiyle yeni bir oyuna başlamak istiyorum. RDR2'yi bir kere bitirdim ama şu sıralar canım yeniden oynamak istiyor. İkisi de büyük boyutlu olduğu için ikisinden birini indirip oynamak istiyorum. Uncharted hiç oynamadım. Sizce hangisini oynamalıyım? Gizlilik pek sevmiyorum. Uncharted'da gizilik fazlaysa biraz soğuyacağım oyundan.

Uncharted Full aksiyon odaklı ama istersen gizli de gidebilirsin, sana kalmış. RDR2'i de bitirdiğine göre Uncharted gir bence. Ana oyun + yan oyun olarak dolu dolu 20 saat geçirirsin. Keyifli oyunlar.

Geri
Yukarı