Undertale: Dünya'da en çok abartılan oyun!

Undertale aksine gene abartılmıyor.
Oyunun mükemmel derecede hikayesi var ve kararlarına göre hareket eden bir oyun.
Atacağın her adım sonraki engelini belirliyor. Tatlı karakterler, nesnelerle etkileşim, yan karakterler, NPC'ler her türlü mükemmel bir oyun. Kendince bir dünyası var. Hayatımda oynadığım en sağlam oyunlar arasına girer. 10/10 bir yapım. Respect Toby Fox

Oyunun mükemmel derecede hikayesi var ve kararlarına göre hareket eden bir oyun.
Atacağın her adım sonraki engelini belirliyor. Tatlı karakterler, nesnelerle etkileşim, yan karakterler, NPC'ler her türlü mükemmel bir oyun. Kendince bir dünyası var. Hayatımda oynadığım en sağlam oyunlar arasına girer. 10/10 bir yapım. Respect Toby Fox
Hayır abartılıyor, Bir çok yerde Dünya'nın en iyi oyunu diyorlar ve fırsat buldukları her yerde oyunu övüyorlar.

Kitlesi kanser olsa da güzel oyun. Quantic Dream'in veya başka AAA oyunlar ile kıyaslamak ayrı komedi. Bu oyunun rakibi, bullethell, RPG, J-RPG oyunlar. İnceleme komedi resmen.

Undertale'yi oynayan hikaye için oynamıyor zaten, oyunun atmosferi, karakterleri için oynuyor. Oyunun müzikleri, mizah anlayışı ve 4. duvarı yıkan elementler de bu işin tamamlıyor.

Örneğin oyunda birini öldürüp Flowey ile konuştuğunuzda size verdiği cevaplar davranışları değişiyor. Bu gibi ince ayrıntılar Undertale'yi güzel yapıyor. Yaptığınız çoğu eylem oyunu değiştiriyor. Canlı çalan müzik canavar öldürmeye devam ettikçe daha devam ettikçe karamsar ve kasvetli bir şekilde çalıyor vs.

Oyunun ayrıntı dolu resmen birini öldürünce, bir eylem yapınca diyalogların tamamen değişmesi, oyunun içinde easter egg olarak bulunan karakterler, gizli odalar, müziklerin yavaşlatıldığında oyunun için başka bir müziği oluşturması, canavar öldürmeden RPG oyunu tamamlamak bunlar bu oyuna özgü şeyler.

Son düzenleme:
Kitlesi kanser olsa da güzel oyun. Quantic Dream'in veya başka AAA oyunlar ile kıyaslamak ayrı komedi. Bu oyunun rakibi, bullethell, RPG, J-RPG oyunlar. İnceleme komedi resmen.

Undertale'yi oynayan hikaye için oynamıyor zaten, oyunun atmosferi, karakterleri için oynuyor. Oyunun müzikleri, mizah anlayışı ve 4. duvarı yıkan elementler de bu işin tamamlıyor.

Örneğin oyunda birini öldürüp Flowey ile konuştuğunuzda size verdiği cevaplar davranışları değişiyor. Bu gibi ince ayrıntılar Undertale'yi güzel yapıyor. Yaptığınız çoğu eylem oyunu değiştiriyor. Canavar öldürmeye Canlı çalan müzik canavar öldürmeye devam ettikçe daha devam edince karamsar ve kasvetli bir şekilde çalıyor vs.

Oyunun ayrıntı dolu resmen birini öldürünce, bir eylem yapınca diyalogların tamamen değişmesi, oyunun içinde easter egg olarak bulunan karakterler, gizli odalar, müziklerin yavaşlatıldığında oyunun için başka bir müziği oluşturması, canavar öldürmeden RPG oyunu tamamlamak bunlar bu oyuna özgü şeyler.
Öncelikle ben doğrudan kıyaslama yapmadım, "Kaliteli son görmek istiyorsan Quantic Dream oyunlarını oyna." dedim. Yani Detroit'in yanında bu oyun anca hiç olur demedim. Onun dışında oyun zaten türü sevenler için türün en iyisi onu kabul ediyorum, oyun da biraz iyi. Ama oyun gereğinden fazla abartılıyor! :D 1 kişi yaptı diye mi onu da anlamadım her yerde övüyorlar zaten siz de demişsiniz kitlesi kanser diye :)

Oyunun mükemmel derecede bir hikayesi yoktur.

Dünyanın en iyisi işi abartı fakat benim görüşüm mükemmel bir oyun.(şahsi görüşüm)

İHayır abartılıyor, birçok yerde Dünya'nın en iyi oyunu diyorlar ve fırsat buldukları her yerde oyunu övüyorlar.

Oyunun mükemmel derecede bir hikayesi yoktur.

Ben bugüne kadar Far Cry'dan tutun Assassin's Creed'e Max Payne, Metro tarzı serileri sağlam şekilde oynadım ve çok iyi geldi hikayesi. Şahsi fikrim

O zaman sen insan hayatından da zevk almıyorsundur ne de olsa tek yaptığımız nefes alıp vermek.

Dosya Ekleri

• b66f8f875b117c5c4f85a782dc5fb8b2.gif
    b66f8f875b117c5c4f85a782dc5fb8b2.gif
    1 MB · Görüntüleme: 21

Yeni konular

Geri
Yukarı