Sürprizbozan Undertale kötü son için ne yapılmalı?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

toprakcinar

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 10400f 2.90@ - GTX 40600 -16 GB RAM - Powerboost Stallion 700 W Bronze 80+ - 1 TB HDD - 240 SSD
Undertale'in verilerini komple sildim. Uzun zamandır sans ile savaşmak istiyordum, kötü sona(genocide run) başlayacağım lakin Floweyi hala öldürmedim. Gerekli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geleni geçeni öldür.
"Genocide Route, Undertale'in üç ana sonundan birine götürür. Kahramanın Yeraltındaki mümkün olan her canavarı öldürmesinden oluşur."

Her alanda "ama kimse gelmedi" yazısı çıkana kadar o bölgede olduğunuz yerde dolanın ve gelenleri öldürün. Bölge başı 20 yaratık falan olması lazım. Buna toriel ile karşılaştığımız bölüm dahil.

Undertale'in verilerini komple sildim. Uzun zamandır sans ile savaşmak istiyordum, kötü sona(genocide run) başlayacağım lakin floweyi hala öldürmedim. Gerekli mi?

Herkesi öldürün, her alanda herkesi öldürdükten sonra ama kimse gelmedi yazısı çıkacak save noktasında, yapmanızı önermem. İç actıyor, vicdan azabı çekiyorsunuz.

Her alanda "ama kimse gelmedi" yazısı çıkana kadar o bölgede olduğunuz yerde dolanın ve gelenleri öldürün. Bölge başı 20 yaratık falan olması lazım. Buna toriel ile karşılaştığımız bölüm dahil.
Öncesinde floweyi öldürmüş olmam gerekiyor mu yoksa 0 dan başlasam yine olur mu ?

Her alanda "ama kimse gelmedi" yazısı çıkana kadar o bölgede olduğunuz yerde dolanın. Bölge başı 20 yaratık falan olması lazım. Buna toriel ile karşılaştığımız bölüm dahil.

20? Oyunun kötü sonunu 7 8 kez bitirdim önceden, hatırladığım kadarıyla harabelerde yazmıyordu, karaltandı sanırım orada 16, şelalede 24 veya 32, sıcak diyarda ise 40 evet en sıkıcısı sıcak diyar.

20? Oyunun kötü sonunu 7 8 kez bitirdim önceden, hatırladığım kadarıyla harabelerde yazmıyordu, karaltandı sanırım orada 16, şelalede 24 veya 32, sıcak diyarda ise 40 evet en sıkıcısı sıcak diyar.

Hatırlamıyorum bayağıdır oynamadım.

Öncesinde floweyi öldürmüş olmam gerekiyor mu yoksa 0'dan başlasam yine olur mu?

Gerek olduğunu sanmıyorum. Toriel tek darbede öldüyse oluyordur zaten, ilk bölümde anlarsınız.

Save almaya çalışırken ''Azim.'' veya İngilizce oynuyorsan ''Determination.'' yazana kadar bulunduğun dünyadaki bütün karşına gelen canavarları öldür. Bu kelime yazmazsa ve atıyorum Harabeler'den çıkıp Karaltan'a gidersen son bozulur. Yani illa belirli bir sayıda canavar öldürmen lazım her dünyada.

Yeni konular

Geri
Yukarı