Sürprizbozan Undertale Kötü Son

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sans ölüyor mu?

• Evet, ölüyor.

Oy: 12 63,2%
  • Hayır, ketçap şişesine vuruyoruz.

Oy: 7 36,8%

• Oy verenlerin toplamı
    19
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kanıtın var mı :D?

Belli ki oyunu bitirmemişsiniz?
Canavarların hepsini öldürünce herhangi bir ketçap veya kan çıkmadığını görüyorsun. Ama sıra Sans'a gelince kestiğin bölümlerden ketçap akıyor. Bundan daha mantıklısı var mı zeki kardeşim?

Canavarların hepsini öldürünce herhangi bir ketçap veya kan çıkmadığını görüyorsun. Ama sıra Sans'a gelince kestiğin bölümlerden ketçap akıyor. Bundan daha mantıklısı var mı zeki kardeşim?

Tamam işte sen de açıkladın diğerlerinde kan gibi bir şey çıkmıyor. Çünkü Sans'ın cebinde ketçap şişesi var ve biz ona vuruyoruz.

Oyunu 8 defa bitirdim. Bence Twitter üzerinden toby Fox'a sor veya aynı konuyu undertale amino sunucularında aç. O zaman diğer kişilerin de öldüğünü düşündüğünü göreceksin.

Düşünmek farklı kesinlikle denilebilecek şeyler farklı kardeşim. Ayrıca 8 nedir ki? En az 20 kere bitirdim :)

Chara bizi yönettiği için o da bizim Sans'a vurduğumuzu sanıp içgüdüsel olarak Level atlıyor.
Chara bizi yönettiğini zannediyor fakat oyunda biz yönetiyoruz. O zaman gitsin Chara savaşsın yani ne alaka.
Düşünmek farklı kesinlikle denilebilecek şeyler farklı kardeşim. Ayrıca 8 nedir ki? En az 20 kere bitirdim :)
O zaman içgüdüsel level atlama ne alaka...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı