Çözüldü Recovery Unisoc T610 işlemciye TWRP portlamak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Aldevs

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
(Çalınan PC Özellikleri)

İşlemci: Intel® Core İ5 2430M

Ram= 4 GB

Depolama= 240 GB Turbox SSD

GPU 1:Intel® HD Graphics 3000

GPU 2:AMD Radeon™ HD 7430M

(Şuanki :D)

İşlemci: Intel® Core İ3 370M

Ram= 4 GB 1333 MHZ Dual

Depolama= 320 GB WD HDD

GPU 1:Intel® HD Graphics (1. nesil)
Arkadaşlar merhaba. Okulun dağıttığı ADT1061 tabletlerde spreadtrum tiger T610 işlemci var. Bence çok iyi bir işlemci ama hiç kimse bu işlemci üzerine bir şeyler yapmamış. Bende bu tablete ilk başta Custom ROM kurmak istedim ve forumda gezerken tabletin gsı treble özelliğine sahip olduğunu öğrendim. Bu sayede tablete birçok Custom ROM kurabiliyorum. Ama iki sorunum var.

1. Sorun: Tablete Magisk kuramıyorum. (@barankrky hocam yaptı ama sadece stock ROM'la çalışıyor ve sürümü gerideydi) tablette Magisk uygulamasından magisk_patched_xxxx. İmg dosyasını aldıktan sonra Fastboot yardımıyla flashlıyorum ve tableti yeniden başlattığımda açılmıyor.(yani aıdata yazısında kalıyor). Vbmeta dosyasından şüpheliyim.

2. Sorun: Tablete TWRP portlanmıyor. İnternette ne kadar araştırdıysam T610 işlemciye TWRP portlamamışlar. Bu yüzden kendim portlamak istedim ancak başarısız oldum. (bunun nedenini bilmiyorum. Benim hatam yüzünden olabilir.)

Sorunlarım bunlardı. @Umut Nas hocam yardımcı olursanız çok sevinirim. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihazın bootloader kilidini açtınız mı? Ben Unisoc T610 işlemciye sahip Reeder S19 Max Pro cihazına sahibim. Bootloader kilidini bir türlü açamadım. Bootloader kilidini açamadığım için root ve magisk kuramıyorum.

Geri
Yukarı