Unlost X V3 alınır mı?

ExE.1

Hectopat
Ekteki gibi kendim ayarladım bazılarını. Bir tek ekran kartı markası MSI değil ondan dolayı bir çekincem var. Isınma sorunu oluşturur mu ekran kartı? Alınır mı?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (1749).png
    Ekran Görüntüsü (1749).png
    225,3 KB · Görüntüleme: 56
Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemin rezilliğini geçtim bu site hiçbir ürünü kendi kutusuyla göndermiyor haberin olsun Gaming Gen'den baksan daha iyi olur.

Bu kadar saçma sisteme uzun zamandır denk gelmemiştim. Alınmaz.
Hocam 4070 süperli bir bilgisayar önerir misiniz ? Zamanınız varsa tabii.

Sistemin rezilliğini geçtim bu site hiçbir ürünü kendi kutusuyla göndermiyor haberin olsun Gaming Gen'den baksan daha iyi olur.
Dostum dediğin siteden şu ürünü oluşturdum. İyi mi sizce ? Ekran kartı markası sıkıntı çıkarır mı dersiniz ?

Dosya Ekleri

• gaming gen pc monitör dahil 54 bin.jpg
    gaming gen pc monitör dahil 54 bin.jpg
    76 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:
Hocam 4070 Super'li bir bilgisayar önerir misiniz? Zamanınız varsa tabii.

Dostum dediğin siteden şu ürünü oluşturdum. İyi mi sizce? Ekran kartı markası sıkıntı çıkarır mı dersiniz?

Ekran kartı markası güzel bir marka onda sorun yok sistem de güzel hocam hayırlı olsun.

Hocam 4070 süperli bir bilgisayar önerir misiniz ? Zamanınız varsa tabii.

Dostum dediğin siteden şu ürünü oluşturdum. İyi mi sizce ? Ekran kartı markası sıkıntı çıkarır mı dersiniz ?
4070S almışsınız 1080P monitör almışsınız. Ayrıca HDD almayın. O ekran kartının hakkı en az 2K monitördü. HDD ise oyun için günümüzde kullanılmayacak bir teknoloji ona vereceğiniz para ile SSD'yi 2 TB yapın ya da anakartı yükseltin ileride 2. SSD'yi takarsınız. Ya da başka bir siteden SATA SSD alın. Ha ben olsam sırf ekran kartım aşırı yüksek olsun diye giriş seviye anakart, ram ve işlemcili(AM5 için) bir sistem toplayacağıma ekran kartını biraz kısar diğer parçaları yükseltirdim.

4070S almışsınız 1080P monitör almışsınız. Ayrıca HDD almayın. O ekran kartının hakkı en az 2K monitördü. HDD ise oyun için günümüzde kullanılmayacak bir teknoloji ona vereceğiniz para ile SSD'yi 2 TB yapın ya da anakartı yükseltin ileride 2. SSD'yi takarsınız. Ya da başka bir siteden SATA SSD alın. Ha ben olsam sırf ekran kartım aşırı yüksek olsun diye giriş seviye anakart, ram ve işlemcili(AM5 için) bir sistem toplayacağıma ekran kartını biraz kısar diğer parçaları yükseltirdim.
Hocam böyle nasıl iyi mi ?

Dosya Ekleri

• gaming gen pc 2024.jpg
    gaming gen pc 2024.jpg
    72,7 KB · Görüntüleme: 13

Geri
Yukarı