Çözüldü Unreal Engine Crash Reporter Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mirsady

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Eskişehir
Kaç seferdir başıma geliyor ve yaptığım şeyleri kaybediyorum. Çözümünü bilen var mı?

Ekran görüntüsü 2020-10-04 215815.png

Sistem özelliklerim de yeterli
10875 H - RTX 2060 M - 32 GB Ram 2933 Mhz

Çözüm
Hocam bir forumda ekran kartı sürücülerinden kaynaklandığını okumuştum.
Sürücülerinizi güncelleyip tekrar deneyebilir misiniz?
@mirsady

Buyurun, yeni link.

1601881450475.png

@Vavien.

Çözüm: NVIDIA Control panel üzerinden, özel ayarda ue4editor.exe'yi seçin ve ekran kartını yüksek performanslı NVIDIA işlemciyi seçin. Performans ayarları ile oynamayın, farklı bir render sistemi kullandığı için anti aliasing, kenar yumuşatma vb. ayarlar uygulamayı çökertiyor. Ayarlarını UE 4 içinde yapın.
Görüntüde yeterli bilgi yok. Tam metni ya da çökme raporlarını paylaşmanız gerek.
Fatal error: [File:/Build/++UE4+Licensee/Sync/Engine/Source/Runtime/Windows/D3D11RHI/Private/D3D11Util.cpp] [Line: 198] Unreal Engine is exiting due to D3D device being lost. (Error: 0x887A0020 - 'INTERNAL_ERROR')

UE4Editor_D3D11RHI
UE4Editor_D3D11RHI
UE4Editor_D3D11RHI
UE4Editor_D3D11RHI
UE4Editor_RHI
UE4Editor_RHI
UE4Editor_RHI
UE4Editor_RHI
UE4Editor_RHI
UE4Editor_SlateRHIRenderer
UE4Editor_Core
UE4Editor_Core
UE4Editor_RenderCore
UE4Editor_RenderCore
UE4Editor_Core
UE4Editor_Core
kernel32
ntdll
@Recep Baltaş hocam bakabildiniz mi ?
Konu aktif yardımcı olur musunuz
@bitwise sizi programlama alanında çok gördüm. Umarım yardımcı olabilirsiniz hocam.

Hocam bir forumda ekran kartı sürücülerinden kaynaklandığını okumuştum.
Sürücülerinizi güncelleyip tekrar deneyebilir misiniz?
@mirsady

Buyurun, yeni link.

1601881450475.png

@Vavien.

Çözüm: NVIDIA Control panel üzerinden, özel ayarda ue4editor.exe'yi seçin ve ekran kartını yüksek performanslı NVIDIA işlemciyi seçin. Performans ayarları ile oynamayın, farklı bir render sistemi kullandığı için anti aliasing, kenar yumuşatma vb. ayarlar uygulamayı çökertiyor. Ayarlarını UE 4 içinde yapın.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı