Çözüldü Unreal engine crash reporter hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Dc021x

Hectopat
Merhaba Unreal Engine'i yeni yükledim Epic Games'dan. Ama açınca crash verdi. Sonra DLL istedi iki tane onları attım DirectX 10 yükledim ama fayda etmedi. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam çözebildiniz mi aynı problemi yaşıyorum.

Çözdüm. Unreal Engine'e sağ tık yap ve grafik işlemciyle çalıştır seçeneğinden entegre grafiğe tıkla. Başka bir konu açıp çözmüştüm oraya yazdım çözümü bu eski konumdu ama neyse. Umarım düzelir. İyi oyun geliştirmeler.
Kafanıza göre DLL atmaya devam ederseniz daha çok hata alırsınız. Rapor paylaşın.

DLL direkt elle mi kopyaladınız? Rapor paylaşın.

Kod:
Fatal error: [File:D:/Build/++UE4/Sync/Engine/Source/Runtime/Windows/D3D11RHI/Private/D3D11Util.cpp] [Line: 258] D3DRHI->GetFactory()->CreateSwapChain(DXGIDevice, &SwapChainDesc, SwapChain.GetInitReference()) failed at D:/Build/++UE4/Sync/Engine/Source/Runtime/Windows/D3D11RHI/Private/Windows/WindowsD3D11Viewport.cpp:210 with error E_INVALIDARG

UE4Editor_D3D11RHI
UE4Editor_D3D11RHI
UE4Editor_D3D11RHI
UE4Editor_SlateRHIRenderer
UE4Editor_SlateCore
UE4Editor_MainFrame
UE4Editor_MainFrame
UE4Editor_UnrealEd
UE4Editor
UE4Editor
UE4Editor
UE4Editor
kernel32
ntdll

Son düzenleyen: Moderatör:
Kod:
Fatal error: [File:D:/Build/++UE4/Sync/Engine/Source/Runtime/Windows/D3D11RHI/Private/D3D11Util.cpp] [Line: 258] D3DRHI->GetFactory()->CreateSwapChain(DXGIDevice, &SwapChainDesc, SwapChain.GetInitReference()) failed at D:/Build/++UE4/Sync/Engine/Source/Runtime/Windows/D3D11RHI/Private/Windows/WindowsD3D11Viewport.cpp:210 with error E_INVALIDARG

UE4Editor_D3D11RHI
UE4Editor_D3D11RHI
UE4Editor_D3D11RHI
UE4Editor_SlateRHIRenderer
UE4Editor_SlateCore
UE4Editor_MainFrame
UE4Editor_MainFrame
UE4Editor_UnrealEd
UE4Editor
UE4Editor
UE4Editor
UE4Editor
kernel32
ntdll

Çözdüm. Unreal Engine'e sağ tık yap ve grafik işlemciyle çalıştır seçeneğinden entegre grafiğe tıkla. Başka bir konu açıp çözmüştüm oraya yazdım çözümü bu eski konumdu ama neyse. Umarım düzelir. İyi oyun geliştirmeler.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı