Unutkanlığa bir çözüm bulamıyorum

erencira

Hectopat
Kullanmadığım vitamin kalmadı, dodexi bacaktan kas içine uyguladığım oldu, vitaminler kullanıyorum, unutkanlığa bir türlü çözüm bulamıyorum, sürekli uyku ve üşengeçlik yorgunluk bitkinlik, halsizliğe vitaminler sayesinde atlattım sayılır ama bu unutkanlık yüzünden hayattan hiç zevk alamıyorum, hafızam çok kötü, ne yapmam lazım? Yol yordam gösterin.

Kullandığım vitaminler
SOLGAR VM-2000
Norwegian Health Omega 3
Nutraxin B12
Ocean B12

Adsız.png

Adsız2.png

Adsız3.png

Adsız4.png

Bilgisayar, masturbasyon, telefondan işte TikTok, Instagram tarzı seni anında dopamine boğan uygulamaları terk et.

Vitaminler ile tak diye olmaz normaldir.

Bilgisayar, masturbasyon, telefondan işte TikTok, Instagram tarzı seni anında dopamine boğan uygulamaları terk et.

Vitaminler ile tak diye olmaz normaldir.
Bu dediklerini yapan bir sürü kişi var, ama onların hafızasına bakıyorum adamlar 10 yıl önce izlediği filmin detaylarını bile hatırlıyor, ben dün ne yediğimi hatırlamıyorum, düzelecek gibi gelmiyor durumum :(

Bu dediklerini yapan bir sürü kişi var, ama onların hafızasına bakıyorum adamlar 10 yıl önce izlediği filmin detaylarını bile hatırlıyor, ben dün ne yediğimi hatırlamıyorum, düzelecek gibi gelmiyor durumum :(

Devam et o zaman.

10 yıl önce izlediği filmin detaylarını hatırlamak marifet değil.

Yerinde olsam tahlil öncesi vitamin kullanmazdım. Tahlile gittiğinde ne olup ne bittiği çıkar zaten. Her şeyin çıktığı tahlilde 4 veya 8 tüp kan alıyorlardı sanırsam.
Detaylı sonuçların çıkması için özele mi gitmem gerek, çünkü devlet hastanesinde her şey çıkmayacak gibi düşünüyorum birde doktorlar ilgilenmiyor.

Yerinde olsam tahlil öncesi vitamin kullanmazdım. Tahlile gittiğinde ne olup ne bittiği çıkar zaten. Her şeyin çıktığı tahlilde 4 veya 8 tüp kan alıyorlardı sanırsam.
Peki vitamini kestikten kaç hafta sonra, hiç vitamin kullanmamışım gibi halime gelirim sence?

Detaylı sonuçların çıkması için özele mi gitmem gerek, çünkü devlet hastanesinde her şey çıkmayacak gibi düşünüyorum birde doktorlar ilgilenmiyor.

Peki vitamini kestikten kaç hafta sonra, hiç vitamin kullanmamışım gibi halime gelirim sence?
Hayır özele gitmen gerekmiyor. Tam kan tahlili istediğini söylersen bütün detayları çıkar. Doktor ilgilenmiyorsa farklı doktor tercih edebilirsin. Vitamin konusuna gelecek olursak; ben doktor veya tıp okuyan birisi değilim, bilgimin olmadığı konuda yorum yapmak istemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı