Unutmak nedir?

Bir şey yapamazsınız. Bu tarz olaylara en iyi gelen şey zamandır. Zamana bırakın. Tabii bu sırada sevdiğiniz şeyleri yapmaktan geri durmayın. Yani kendinizi şımartın ki aklınıza o gelmesin. Zaten sevdiğiniz bir şeyi yapıyorken bütün dikkatiniz yaptığınız şeyde olur. Örnek verecek olursam bilgisayar oyunları veya kitap okumak, romantik olmayanlarından.

Bir şey yapamazsınız. Bu tarz olaylara en iyi gelen şey zamandır. Zamana bırakın. Tabii bu sırada sevdiğiniz şeyleri yapmaktan geri durmayın. Yani kendinizi şımartın ki aklınıza o gelmesin. Zaten sevdiğiniz bir şeyi yapıyorken bütün dikkatiniz yaptığınız şeyde olur. Örnek verecek olursam bilgisayar oyunları veya kitap okumak, romantik olmayanlarından.
Günlerim zaten çoğunlukla böyle geçiyor. 24 saatimi onu düşünerek harcamıyorum tabiki. Zamana bırakalı 6-7 sene oldu. Hala ismini duyduğumda ya da gördüğümde kalbim sıkışıyor.
Dediğini çok iyi anlıyorum. Farklı farklı kızlar bul, ister instagramdan konuş ister başka medyalarda istersen yüz yüze kabullenebiliyorsan kabullen durumu veyahut. Ben sevdiğim kızla konuşmadan önce dedim red yemek için açılıyorum, yeter artık, elden bıraktım öyle kızı sonra açıldım red yedim. Koydu mu? Hayır çok koymadı, ama üzüldüm ben de tabii. Kıza dair bütün şeyleri sil sosyal medya, fotoğraf vsvs.
Hocam bu aşk özgüvenimi de öldürdü. Gerek özgüven eksikliği gerek bazı çekingelerimden dolayı karşı cinse yaklaşımım ölü. Tanıdığım ve belirli bir samimiyetim olan 2-3 kız arkadaşım var. Onlar haricinde kimseye bir merhaba bile diyemeyecek durumdayım :D

Günlerim zaten çoğunlukla böyle geçiyor. 24 saatimi onu düşünerek harcamıyorum tabii ki. Zamana bırakalı 6-7 sene oldu. Hala ismini duyduğumda ya da gördüğümde kalbim sıkışıyor.

Hocam bu aşk öz güvenimi de öldürdü. Gerek öz güven eksikliği gerek bazı çekingelerimden dolayı karşı cinse yaklaşımım ölü. Tanıdığım ve belirli bir samimiyetim olan 2-3 kız arkadaşım var. Onlar haricinde kimseye bir merhaba bile diyemeyecek durumdayım :D

Salla o zaman, ben de artık uğraşmıyorum bu işlerle arada bir bir kızı seviyorum. Öyle takılıyorum gidiyorum 3 sene 4 sene 5 sene kalıyor bende tabii platonik olarak :D kendimden yana bir şüphem yok da artık kızlara yaklaşıma isteğim yok, hepsi toksik ilişki peşinde, çıkar ilişkileri, ego tatmin ilişkileri vs. o yüzden doğru kişiyi bulmak en iyisi.

Geri
Yukarı