Upload hızları neden kalıcı değil?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
adam akıllı düzgüncene dinle.
Hocam pazarlama ekibinin tarife çalışmalarının oluğunu biliyoruz diyor. Recep ve Ali abi de bu açıklamadan tatmin olmadıklarını herkesn hızının arttrılması gerektiğini söylüyor. Yani anlayacağınız adamlar herkes kendi tarifesine geri dönecek fakat upload hızı yüksek olan yeni tarifeler çıkartacağız demiş. Bir de gelmiş adam akıllı düzgünce dinle(!) yazıyorsunuz. Keşke önce kendiniz düzgünce dinleseydiniz.

Hocam pazarlama ekibinin tarife çalışmalarının oluğunu biliyoruz diyor. Recep ve Ali abi de bu açıklamadan tatmin olmadıklarını herkesn hızının arttrılması gerektiğini söylüyor. Yani anlayacağınız adamlar herkes kendi tarifesine geri dönecek fakat upload hızı yüksek olan yeni tarifeler çıkartacağız demiş. Bir de gelmiş adam akıllı düzgünce dinle(!) Yazıyorsunuz. Keşke önce kendiniz düzgünce dinleseydiniz.

Kardeşim kalıcı olacak bu upload hızları neyini anlamıyorsun. Yüksek paket suncaklar. 15-20 belki normal kullanıclarında 6 ve 8 olarak kalır. Sen kalıcı olmayacak diyorsan de.

TT arttırdı da gidip üst paketlerin hızlarını arttırdı. 35 Mbps paketim için bir değişiklik olmadı örneğin. Yapmış olmak için yaptılar resmen.
Hocam Türk Telekom'dan hizmet alıyorum. Normalde 24 Mbps paketimde 3 Mbps upload alıyordum. Şu anki hızım bu şekilde.
20200507_182056.jpg

Hocam Türk Telekom'dan hizmet alıyorum. Normalde 24 Mbps paketimde 3 Mbps upload alıyordum. Şu anki hızım bu şekilde.Eki Görüntüle 556063
Aa evet, şimdi baktım artmış. İlk haberler çıktığında bende bir değişiklik olmamıştı. Sonradan arttırmışlar demek ki. Teşekkürler uyarınız için. Yine de bir Superonline kadar yapmamışlar. 🙂

Aa evet, şimdi baktım artmış. İlk haberler çıktığında bende bir değişiklik olmamıştı. Sonradan arttırmışlar demek ki. Teşekkürler uyarınız için. Yine de bir Superonline kadar yapmamışlar. 🙂
Keşke hocam ama altyapıların durumu mağlum.

Geri
Yukarı