UPS kargo nasıldır?

İtopya'dan termal macun sipariş etmiştim.
Aynı şekilde bende dün itopya'dan termal macun sipariş ettim, gelmediği için aradım stoklarında yokmuş, onun yerine bir alt modelini verdiler hemen kargoluyoruz dediler. Bugün aradım yine kargolamamışlar bugün kargolayacaklarmış, istersen bir ara. Ha bu arada umarım ulaşabilirsin hiç açmıyorlar.

Aynı şekilde bende dün itopya'dan termal macun sipariş ettim, gelmediği için aradım stoklarında yokmuş, onun yerine bir alt modelini verdiler hemen kargoluyoruz dediler. Bugün aradım yine kargolamamışlar bugün kargolayacaklarmış, istersen bir ara. Ha bu arada umarım ulaşabilirsin hiç açmıyorlar.
Mail attım cevap vermediler. Birde arayayım bakalım.

Ups olduguna sevinmelisin diğer kargolar çok kötü.
Ups de ilçelerde yok ama. Diğer kargolarda yine evde olmadınmı şubeden alabilirsin. Gelirler diye evden çıkmıyorum :D
Ups de ilçelerde şubesi yok ama. Diğer kargolarda yine evde olmadınmı şubeden alabilirsin. Gelirler diye evden çıkmıyorum :D
Evet aynı benim yaptıklarımı yapmışsın :)
Bugün getirmediler mi bayramda hiç gelmez artık.
Ups kargo kütahya şubesini aradım. Adam teslimatlar bitene kadar teslimat oluyormuş.
Birde bayram dolayısı ile evde olmuyorlarmış o yüzden sıkıntı çekiyoruz dediler.

Son düzenleme:
Danimarka'dan Türkiye'ye kargoyu 11 saatte getirmeyi başarıp evime 2 günde getirmeyi becererek büyük bir başarı göstermiş şirket.

Yine de severim kendilerini. İşlerini diğer firmalardan çok daha iyi yapıyorlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı