UPS kargo nasıldır?

Ups de ilçelerde yok ama. Diğer kargolarda yine evde olmadınmı şubeden alabilirsin. Gelirler diye evden çıkmıyorum :D

Bugün getirmediler mi bayramda hiç gelmez artık.
Ups kargo kütahya şubesini aradım. Adam teslimatlar bitene kadar teslimat oluyormuş.
Birde bayram dolayısı ile evde olmuyorlarmış o yüzden sıkıntı çekiyoruz dediler.

Merhaba, ben 1 saat önce tekrar aradım hala kargoya vermemişler zaten :) Itopya'nın bu kadar savruk bir firma olacağını düşünmezdim. Pazartesi kargolanacakmış kargom, eğer pazartesi de kargolanmazsa iade edeceğim zaten bilgisayarımı kullanamıyorum.

Merhaba, ben 1 saat önce tekrar aradım hala kargoya vermemişler zaten :) Itopya'nın bu kadar savruk bir firma olacağını düşünmezdim. Pazartesi kargolanacakmış kargom, eğer pazartesi de kargolanmazsa iade edeceğim zaten bilgisayarımı kullanamıyorum.
Saat akşamın 10'unda geldi kargo. Adresi doğru vermemişler zaten. Bir yer söylediler ben almaya gittim.

UPS kargonun İstanbul mahmutbey Hub şubesinden kargo teslim almıştım. Kargo ürünü sıkıntısız bir şekilde öngörülen gününde getirdi. Kutusunda sorun çıkarmayacak şekilde çok küçük bir ezik vardı o kadar. Ben memnun kalmıştım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı