UPS Kargo süreci ve hareketleri

RocckCS

Centipat
Daha fazla  
Şimdi arkadaşlar bir halt aldık bu kargo firmasına verilmiş bu kargo hareketleri nedir? Bu SS de görülen şeylerden sonra ne oluyor bilgi verir misiniz?

Dosya Ekleri

• kargoşeysi.PNG
    kargoşeysi.PNG
    4,2 KB · Görüntüleme: 112
Bence çok takip etmemek lazım. Merakınızı anlıyorum bende önceden hep bakardım yarım saatte bir falan hatta bir gece hiç uyumayıp baktığım olmuştu. :D gelir hocam gelir. UPS yurt dışında çok güvenilir bir firma. Bana da bir kez UPS'den geldi bir sorun olmamıştı.

Sebastian Vestel getiriyor olmasın kargoyu 🤭

Şaka bir yana, bu firmaların bi şehir merkezlerindeki bayiileri oluyor birde belli başlı büyükşehirlerde ana depoları oluyor. Transfer merkezi falan da deniyo oralara. Ürünü oraya getirip başka araca falan aktarabiliyorlar. Upsin de bir tane transfer merkezinin adı formula olabilir, oraya uğrayıp yola çıkmış olabilir.

Kısacası her ups firmasına uğradığında bir bildiri atıyorlar. Hani biz yatmıyoruz bak gece gündüz çalışıyoruz demenin farklı bir yolu.

Ptt firması daha beter bu konuda. Eğer bir hata yaptılarsa ve geç kaldılarsa kendi pisliklerini örtmek ve mahkemeye verdiğinizde delil kalmaması adına bir önceki kargo hareketini siliyorlar. Veya ilk kargoya çıkış tarihini değiştiriyorlar. Bir çok kez başıma geldi ama her hareketin ekran görüntüsünü aldığım için rahatça genel müdürlüğe şikayet etmiştim.

Ama çok kafana takma ups hızlı bir firmadır

Sebastian Vestel getiriyor olmasın kargoyu 🤭

Şaka bir yana, bu firmaların bi şehir merkezlerindeki bayiileri oluyor birde belli başlı büyükşehirlerde ana depoları oluyor. Transfer merkezi falan da deniyo oralara. Ürünü oraya getirip başka araca falan aktarabiliyorlar. Upsin de bir tane transfer merkezinin adı formula olabilir, oraya uğrayıp yola çıkmış olabilir.

Kısacası her ups firmasına uğradığında bir bildiri atıyorlar. Hani biz yatmıyoruz bak gece gündüz çalışıyoruz demenin farklı bir yolu.

Ptt firması daha beter bu konuda. Eğer bir hata yaptılarsa ve geç kaldılarsa kendi pisliklerini örtmek ve mahkemeye verdiğinizde delil kalmaması adına bir önceki kargo hareketini siliyorlar. Veya ilk kargoya çıkış tarihini değiştiriyorlar. Bir çok kez başıma geldi ama her hareketin ekran görüntüsünü aldığım için rahatça genel müdürlüğe şikayet etmiştim.

Ama çok kafana takma ups hızlı bir firmadır
UPS TR hızlı değil bu arada ama konuya gelicek olursak hersey açıkça yazıyor.

UPS TR hızlı değil bu arada ama konuya gelicek olursak hersey açıkça yazıyor.
Valla hocam Tekirdağ Çorlu şubesi gayet de hızlı getiriyor gönderilerimi. Buradaki şube çalışanları da epey anlayışlı.

Konuya gelecek olursak size bana göre açık olabilir ama bu demek değil ki herkes anlayacak veya anlamak zorunda. Arkada anlayamamış ki buradan anlayanlardan destek istemiş. Bize de herşey açık diye alaycı bir cevap vermek yerine detaylıca açıklamak düşer.

Neticede forum mantığında bildiğini paylaşırsın, bilmediğini bilenden öğrenirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı