Çözüldü UPS kargo teslimat süresi sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

UBerk

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
8
ekranalıntısı.PNG

Böyle bir rezillik olamaz. 6 gün sonrasına atmak ne demek? Şubeden gidip alayım desem yasak var. İlk defa UPS'den kargo bekliyorum. Pişman oldum. Acaba bu süre yanlış olabilir mi? Yarın gelme ihtimali var mı? Yarın sabah şubede olacak kargo.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Eki Görüntüle 549130

Böyle bir rezillik olamaz. 6 gün sonrasına atmak ne demek? Şubeden gidip alayım desem yasak var. İlk defa UPS'den kargo bekliyorum. Pişman oldum. Acaba bu süre yanlış olabilir mi? Yarın gelme ihtimali var mı? Yarın sabah şubede olacak kargo.
Öngörülen teslimat zamanı gelince dağıtıma çıkarıyorlar. Sanırım UPS çok farklı kargo ve para taşıma hizmetleri sunduğu için bu şekilde geç getiriyor olabilirler. UPS hep böyle çalışıyor neden bilmiyorum? Kargo işini ayrı yapmaları gerekirdi aslında. Fazla bilgim de yok yavaş çalışmaları konusunda ama tahmin sadece.
Eki Görüntüle 549130

Bunlar hiç belli olmuyor.Kargo bazen hızlı bazen çok yavaş getiriyor.Benim kargomu 3 haftada getiren kargocularda vardı tahmini süresi 3 gün yazdığı halde. Başka bir şey aldım.2 Günde kapıma kadar getirdi.
Kısacası hiç belli olmaz.

Siparişi ne zaman verdiniz ?
Öngörülen tarih diye belirtilmiş, düşük bir ihtimal yarında teslim edilebilir kargo.

Birde şöyle düşünün siparişi verdiğiniz yer size yakın olabilir fakat siparişler önce o bölgenin dağıtım merkezine gidiyor oradan bölge bölge dağıtım için yönlendiriliyor. O yüzden 4-5 saatlik bir mesafe dahi olsa 1-2 günü bulabiliyor.

Bu galiba en son gelebilecek tarih. Benim bir alışverişimde de bu kadar geç bir tarih yazıyordu ama ertesi güne geldi. Ha tabi bu aralar kargo şirketleri yoğun. Bundan dolayı da olabilir.

Olmazsa annemden rica edeceğim. Yapacak bir şey yok. Şubesi de tam ters yerde. Otobüs + 20 dakika yürüyüş gerekiyor. Dağıtıma çıkmaz ise en son çözüm bu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı