Çözüldü UPS kargo teslimat süresi sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

UBerk

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
8
ekranalıntısı.PNG

Böyle bir rezillik olamaz. 6 gün sonrasına atmak ne demek? Şubeden gidip alayım desem yasak var. İlk defa UPS'den kargo bekliyorum. Pişman oldum. Acaba bu süre yanlış olabilir mi? Yarın gelme ihtimali var mı? Yarın sabah şubede olacak kargo.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Eki Görüntüle 549130

Böyle bir rezillik olamaz. 6 gün sonrasına atmak ne demek? Şubeden gidip alayım desem yasak var. İlk defa UPS'den kargo bekliyorum. Pişman oldum. Acaba bu süre yanlış olabilir mi? Yarın gelme ihtimali var mı? Yarın sabah şubede olacak kargo.
Öngörülen teslimat zamanı gelince dağıtıma çıkarıyorlar. Sanırım UPS çok farklı kargo ve para taşıma hizmetleri sunduğu için bu şekilde geç getiriyor olabilirler. UPS hep böyle çalışıyor neden bilmiyorum? Kargo işini ayrı yapmaları gerekirdi aslında. Fazla bilgim de yok yavaş çalışmaları konusunda ama tahmin sadece.
Bende hazır buraya yazayım. 29 Nisan'da aldığım bilgisayar hâla ödeme onaylandı olarak duruyor ve telefon numarasını doğru yazmama rağmen kargo takip numaram gelmedi. (UPS Kargo)

Hocalarım Unity'den anlayan biri varsa benim konularım arasında Unity konuları var bı bakar mısınız ?

Ben de gittim bugün kargo bayiisinden görevlilerin elinden çektim aldım ekran kartımı. Sistemde hareket yok... bu arada bilgilendirme. Asus garantiye anakart yollayacağım. Normalde upsden kurye eve gelip alıyormuş adama sordum. Bana asusun bildirimi 3 gün sonra düşüyor sen getir anakartı buraya dedi. Tamam dedim. Garantiye asusa yollayacak arkadaşların dikkatine..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı