Çözüldü UPS kargo teslimat süresi sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

UBerk

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
8
ekranalıntısı.PNG

Böyle bir rezillik olamaz. 6 gün sonrasına atmak ne demek? Şubeden gidip alayım desem yasak var. İlk defa UPS'den kargo bekliyorum. Pişman oldum. Acaba bu süre yanlış olabilir mi? Yarın gelme ihtimali var mı? Yarın sabah şubede olacak kargo.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Eki Görüntüle 549130

Böyle bir rezillik olamaz. 6 gün sonrasına atmak ne demek? Şubeden gidip alayım desem yasak var. İlk defa UPS'den kargo bekliyorum. Pişman oldum. Acaba bu süre yanlış olabilir mi? Yarın gelme ihtimali var mı? Yarın sabah şubede olacak kargo.
Öngörülen teslimat zamanı gelince dağıtıma çıkarıyorlar. Sanırım UPS çok farklı kargo ve para taşıma hizmetleri sunduğu için bu şekilde geç getiriyor olabilirler. UPS hep böyle çalışıyor neden bilmiyorum? Kargo işini ayrı yapmaları gerekirdi aslında. Fazla bilgim de yok yavaş çalışmaları konusunda ama tahmin sadece.
Gelmedi. Artık pes ediyorum. Bu şirketin gözümde 1 kuruş değeri yok. 4 Mayıs'ta da gelmeyecek, eminim...

Halen dağıtımda. Verileri geç giriyor o kadar hızlılar ki (!). 15.00'a kadar çalışıyormuş. Bu saatten sonra gelmez. Yasak olduğu için gidemiyorum da. Bir daha Vatan'dan alışveriş yaparken özellikle belirteceğim müşteri hizmetlerine UPS istemediğimi. MNG bile bunlardan daha iyi.

Aynen öyle. Benimkide 30 saattir ankarada gözüküyor. Acil bişey olsa bunların keyfini beklicez demek ki. Ups pişmanlıktır

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı