UPS kargoyu göndermiyor

Lintos

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
25
Yer
Colorado, Colorado Springs
12 Mayıs'ta kargoya verilen ürünüm için teslimat tarihi 17 Mayıs diyordu. Bugün 17 Mayıs ve ürün olduğu gibi İstanbul'da ürün satıcısının kargo firmasına teslim ettiği gibi duruyor.

1621254214625.png

1621254243635.png

Yani bırakın 17 Mayıs'ı, bu gidişe 25 Mayıs'ta falan gelir herhalde. Neden 17 Mayıs'a tarih koydular madem olduğum şehre bile getiremeyecekler?

12 Mayıs'ta kargoya verilen ürünüm için teslimat tarihi 17 Mayıs diyordu. Bugün 17 Mayıs ve ürün olduğu gibi İstanbul'da ürün satıcısının kargo firmasına teslim ettiği gibi duruyor.

Eki Görüntüle 1027545

Eki Görüntüle 1027548

Yani bırakın 17 Mayıs'ı, bu gidişe 25 Mayıs'ta falan gelir herhalde. Neden 17 Mayıs'a tarih koydular madem olduğum şehre bile getiremeyecekler?
Arayıp görüştünüz mü hocam? Bu aralar bilgisayara girme işini atlıyorlar sanırım 2 tane kargom geldi ikisi de daha yola çıkmamış görünüyordu.

Çağrı sonucu alındı kargoya verildi demek değil, kargo için rezervasyon yapıldı gibi bir şey. Muhtemelen bugün kargoya verilir 1 hafta içinde gelir.
Bayramda ve kapanmadaki indirimlerde alışveriş yapan çok olmuştur yoğunluk vardır.

Son düzenleyen: Moderatör:

Eki Görüntüle 1027545

Eki Görüntüle 1027548

Hocam araya kapanma süreci girdiği için kargoya verilmemiş olabilir. Ne bu sinir ben anlayamadım?

UPS kargo hep öyledir hocam. Benim yeni aldığım bir bilgisayarda ses sorunu vardı servise göndermek için UPS alıcaktı 1 günde alacaklarına 3 günde aldılar. Anlattığım farklı bir olay ama belirtmek istediğim şu: UPS her işi ya yapmıyor da çok geç yapıyor.

Hocam araya kapanma süreci girdiği için kargoya verilmemiş olabilir. Ne bu sinir ben anlayamadım?
Sinirli bir şekilde davrandığımı düşünmüyorum. Bayram tatili ayağına kargolar ile ilgilenmeyip teslim edemeyecekleri tarihlere gün verdiler. Bir şikayetimi dile getiriyorum burada.
Arayıp görüştünüz mü hocam? Bu aralar bilgisayara girme işini atlıyorlar sanırım 2 tane kargom geldi ikisi de daha yola çıkmamış görünüyordu.
Henüz aramadım. Yarına kadar herhangi bir hareket göremezsem aramayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı