UPS, kargoyu kaybetti

astonishedflyer

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, 20 Temmuz günü itopya.com üzerinden termal macun sipariş ettim ve kendileri 24 Temmuz da UPS kargoya verdiler. UPS den de mail geldi kargo göndericiden teslim alındı gibisinden. Kargo hareketleri en son 26 Temmuz da güncellendi ama o gün bu gündür hiçbir gelişme yok. Teslim tarihi olarak 29 Temmuz diyordu fakat hala gelmedi. Defalarca aradım ama sürekli geçiştiriliyorum dünkü aramamdan sonra "iletmen teslimat" adında bir firmadan arandım ve arayan kişi ben sizin kargonuzu teslim ettim diye hatırlıyorum dedi ama ben de hiçbir şekilde teslim almadığımı söyledim onlarda farklı kuryelere soracağını, en kısa sürede tesliminin sağlayacağını vs. söylediler. Benim bu durumda ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz? (Kargo İstanbul dan İstanbul a gelecek bu arada farklı şehir bile değil :) )

Son düzenleyen: Moderatör:
UPS TR bayağı kötü. Kargomu başkasına götürüp teslim etmişlerdi. İsim , soy isim, teslimat numarası gibi hiçbir bilgi veremeyecek birine hiçbir sorgu yapmadan kargoyu bırakıp, utanmadan sisteme girmişlerdi. "Ben X kişisi değilim, teslim alan X'i de tanımıyorum, kargom nerede?" dedim. Kusura bakmayın, alıp getireceğiz dediler. Böyle bir firma.

Hepsijet ile bir şey alırım adam tutturur, teslimat kodu diye. Hepsi için ayrı ayrı bunaltıcı şekilde teslimat kodu veriyorum. UPS ile bir şey istersin adamların kod falan umurlarında değil.

Geri
Yukarı