Urfwick alınır mı?

Serush

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 7600X, MSI PRO B650-P WIFI, * Sapphire Pulse ITX Radeon RX 570 8GB * Kingston DDR5 32GB(2x16GB) 5600MHz CL36 Fury Beast, Sharkoon SS-COOLZERO-750 750W, Arctic LIQUID FREEZER II 240, DeepCool CC560
Bir sürü kostümüm var renkler biterse almayı düşünüyorum fakat hiç değmeyecekmiş gibi geliyor. 326k mavi öz birikti umarım fazla renk çıkar.

Konuyu görünce mağaza geldi sandım koşarak oyunu açtım :D

Arkadaşın dediği gibi karakteri oynamıyorsanız gerek yok. Ben şahsen onun yerine yeni gelecek olan simgeleri açmayı planlıyorum hepsi çok güzel duruyor.

IMG_1599.jpg

Arkadaşın dediği gibi karakteri oynamıyorsanız gerek yok. Ben şahsen onun yerine yeni gelecek olan simgeleri açmayı planlıyorum hepsi çok güzel duruyor.

Bunlar mağzaya gelecek mi ki?

Bunlar geldi. Fakat ip ile alınmıyor RP ile alınıyor. O bilgi yanlışmış yani.

Ahh. Bu bayağı kötü oldu... Bari bir kısmı alınabilir olsaydı. Mö ile satılamayacak kadar güzel simgelerdi ama hakkını yemememek lazım.

@N0rvecli hocam simge ve ifadeler gelmiyormuş sanırım, bende şimdi öğrenmiş oldum :/

Shaco maın olarak şahsen beğenmedim Shaco'yu Kayn bayağı afilliydi yanarlı dönerli renklere bakalım iyi şeyler vardır belki.

Ahh. Bu bayağı kötü oldu... Bari bir kısmı alınabilir olsaydı. Mö ile satılamayacak kadar güzel simgelerdi ama hakkını yemememek lazım.

@N0rvecli hocam simge ve ifadeler gelmiyormuş sanırım, bende şimdi öğrenmiş oldum :/

Ben akshana benzediğim için akshan alacaktım fakat hayaller suya düştü :D

Geri
Yukarı