USB 3.0 İle Windows 7 Kullanmak

geri kafalılıkla hiçbir ilgisi yok
Var.
Windows 7 sizden habersiz arka planda veri toplayıp, sistemi hantallaştırıp şişirmiyor.
Siz de öyle zannetmeye devam edin işte. Zamanında neler olduğunu haber kaynaklarını takip etmediğiniz için bunlardan bi habersiniz. Habersiz olan siz oluyorsunuz bu yüzden, bizlerin haberi çıktığından beri var ve bilerek izin veriyoruz. İstemeyenler için de nasıl izin verilmeyeceğini sosyalde anlatıyoruz.

Farklı OS'ları kullanmanız bir işe yaramamış gözüküyor. Sözlerde bir sorun yok ancak sizin Türkçenizde sorun olduğu açık.

Var.

Siz de öyle zannetmeye devam edin işte. Zamanında neler olduğunu haber kaynaklarını takip etmediğiniz için bunlardan bi habersiniz. Habersiz olan siz oluyorsunuz bu yüzden, bizlerin haberi çıktığından beri var ve bilerek izin veriyoruz. İstemeyenler için de nasıl izin verilmeyeceğini sosyalde anlatıyoruz.

Farklı OS'ları kullanmanız bir işe yaramamış gözüküyor. Sözlerde bir sorun yok ancak sizin Türkçenizde sorun olduğu açık.
Sözlerimde sorun yoksa Türkçemde'de bir sorun olmadığına delaletttir. Şimdi daha fazla mevzuyu uzatmadan daha önce okuduysanız üslubunuz hakkında sizi anlayışla karşılayıp uyardım. Yıllardır bu mesleğin içindeyim(Bilişim Sektörü'nün) freelancer olarak çalışmakta ve kendime ait firmamı işletmekteyim haber kaynaklarını takip ediyor, teknolojiyi kendine tutku haline getirmiş bir ekip ile çalışıyor durmadan kendimizi geliştirip araştırıyor ve projeleri sunuyoruz. Neyin iyi olup olmayacağını sizden öğrenecek değilim ama umarım üslubunuzu değişirtirirsiniz başka yorumda başka birini incetmez en azından başkasıyla tartışma seviyesine inmezsiniz hadi kalın sağlıcakla...

Ben testlerimde bi fark göremedim. Aksine Wwindows 7 daha iyi sonuç veriyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
GTA V'de Windows 10 Windows 7'ye göre 10 FPS yüksek değer alıyor.

DX 12 "zımbırtısının" da ne olduğunu bilmiyorsunuz. Her şeyin en günceli makuldur.

Linux veya MacOs'la Windows'u karşılaştıramazsınız. İkisi de başka bir dünya.

Sözlerimde sorun yoksa
Sizin için değildi, önceki yorumda bana söylediğiniz yoruma cevaptı sözlerde dediğim kendi sözlerim oluyor. Türkçede hatalı olduğunuz açık.

Türkiye'de şu an mesleğini hak etmeyen bir sürü insandan biri olduğunuz görülüyor. Öğrenme kısmında yine cehaletinizi ortaya koymaya çalışmışsınız ama neyse orayı uzatmayayım.
Üslubu da önceki yanlış anladığınız yorumda cevaplamıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı