Çözüldü USB adaptörle telefon BT ile bilgisayara bağlanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Cantrepreneur

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. USB adaptör ile telefon ve bilgisayarı Bluetooth'a bağlamaya çalışıyorum ama telefonun Bluetooth kısmında tepki vermeyip kaydedildi diyor. Telefonun bağlantı ayarlarını sıfırladım ama çare olmadı. Bilgisayarda eşleştirildi olarak görünüyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-04-19-22-42-41-136_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2023-04-19-22-42-41-136_com.android.settings.jpg
    25,3 KB · Görüntüleme: 34
  • QZIn8e.jpeg
    QZIn8e.jpeg
    15,7 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. USB adaptör ile telefon ve bilgisayarı Bluetooth'a bağlamaya çalışıyorum ama telefonun Bluetooth kısmında tepki vermeyip kaydedildi diyor. Telefonun bağlantı ayarlarını sıfırladım ama çare olmadı. Bilgisayarda eşleştirildi olarak görünüyor.

Bu böyle oluyor normal. Yalnıza BT kulaklık gibi cihazlar basarak bağlanır. Dosya aktaracaksanız paylaş kısmından Bluetooth deyip kayıtlı cihaza basmanız lazım. Sanırım bunu sordunuz.

Yok hocam Telefon bağlantısı uygulamasıyla görüşmelerimi bilgisayardan yapabilmek istiyorum. Böyle kalınca uygulama hata veriyor.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-04-19 231923.png
    Ekran görüntüsü 2023-04-19 231923.png
    23,5 KB · Görüntüleme: 14
Bu böyle oluyor normal. Yalnıza BT kulaklık gibi cihazlar basarak bağlanır. Dosya aktaracaksanız paylaş kısmından Bluetooth deyip kayıtlı cihaza basmanız lazım. Sanırım bunu sordunuz.
bluetooth'la direkt dosya aktarılamıyor windows'ta, ayarlardan dosya al veya gönder deyip öyle dosya paylaşabiliyorsunuz.
1681935582551.png

Yok hocam Telefon bağlantısı uygulamasıyla görüşmelerimi bilgisayardan yapabilmek istiyorum. Böyle kalınca uygulama hata veriyor.

Telefonunuza da Windows'un uygulamasını kurmanız gerek.

Telefon uygulaması üzerinden denediniz mi peki, bende bağlamaya çalışırken yakındaki cihazları tarama için izin istiyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı