USB mouse oyun oynarken gidip geliyor

• Konuyu başlatan beGi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 13B

beGi

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar Windows 8 yüklediğimden bu güne USB A4 tech XL 750BF serisi mouseum durmadan gidip gidip geliyo. Özellikle oyun sırasında beni çileden çıkartıyor. LOL oynayan varsa durumumu tahmin etsin lütfen. Oyunun kilit anında mouse un bazen üst üste 10 15 kere gidip geldiği oluyo. Çözümü bilen var mı daha önce karşılaşan kafayı yicem :mad::confused:

Benzer sorun bende de var. Masaüstü bilgisayar için USB wireless aldım. Wireless'ın kablosuna değdim anda net gidiyor, tekrar bağlanmak zorunda kalıyordum.
( Windows 7 de böyle bir sorun olmamıştı )

USB sürücülerinde sorun olabilir. Anakart modelin nedir ? Farklı USB portları denedin mi ? Başka cihazlarda oluyor mu ?

USB sürücülerinde sorun olabilir. Anakart modelin nedir ? Farklı USB portları denedin mi ? Başka cihazlarda oluyor mu ?

Anakart modelimi bilmiyorum ama laptopum HP Compaq 6910p. Değişeni olmadı. Farklı portlarda da aynı sıkıntıyı veriyo ve ısınmadan kaynaklanmıyo kesinlikle.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı