Çözüldü uTorrent yavaş indiriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BlueGoldRS

Decapat
uTorrent'ten indirme yapıyordum, indirme hızım az olduğu için internetten 2-3 şeye baktım ve indirme hızım şu an 1.7 KB/s. Lütfen yardımcı olun.
1604014215914.png

1604014244980.png

Çözüm
Bir an konu torrent olduğu için konuyu açan linçlendi sandım linçeleyenleri linçlemeye gelmiştim oyun fiyatları ülkemizde belli neyse umarım çözersin dostum.
Yok hocam kimse linçlenmedi çok huzurlu bir ortam :D.
Bu arada sorun düzeldi, zaman her şeyi çözüyormuş yardım eden herkese teşekkürler.
Kisitlayarak upload edebilirsin, benim hizim 1000 Mbps mi da indirdikten sonra seed ediyorum? 2 mbps hızla 50 kişi dahi seed etse mis gibi indirirsin dosyanı. Ama işi biten kapatıp çıktığı için sonuç bu, kandırmayalım birbirimizi.
Kandırmıyoruz, zamanında seederlık yapmak için elimden geldiği kadarıyla denemeler yaptım, sonuç 6Mbps uploadda dahi anlık ping yükselmeleri oluyor. Asıl sorun bu değil, asıl sorun bunu nasıl Türk olmaya bağladığınız, 8 yıllık canlı torrentlerin olduğu yabancılarıda tanımalısınız bence, ben yeterince tanıyorum, 600 Mbps simetrik interneti olan İspanyalı arkadaşım dışında seedi kapatmayan kişi pek yok.

Bir an konu torrent olduğu için konuyu açan linçlendi sandım linçeleyenleri linçlemeye gelmiştim oyun fiyatları ülkemizde belli neyse umarım çözersin dostum.

Yeni konular

Geri
Yukarı