Çözüldü Uygulamalar 0xc000007b hatası veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Anladım, kesinlikle kurmanızı önermiyorum zira hatalı sürücü kurması durumunda sorun yaşayacağınız kesin. Sizden ricam aşağıdaki hepsi bir arada paketi indirip arşivden çıkarın. Ardından içindeki install_all.bat dosyasını yönetici olarak çalıştırın. Bu sayede gerekli tüm paket kurulumları otomatik olarak gerçekleşecek. Sorun çözülürse belirtirseniz sevinirim.

Selam, raporunuzda hiçbir detay bulunmamakta. İstediğiniz teknik destek nedir acaba?

1662307850389.png

Öncelikle Driver Booster'ı kurmak mı istiyorsunuz yoksa açılışta mı hata veriyor? Driver Booster kullanımını önermiyoruz, hatta Sosyal'de önerilmesi yasak yazılımlardan biri kendisi. Daha önce Driver Booster ile kurulum yaptınız mı?

Öncelikle Driver Booster'ı kurmak mı istiyorsunuz yoksa açılışta mı hata veriyor? Driver Booster kullanımını önermiyoruz, hatta Sosyal'de önerilmesi yasak yazılımlardan biri kendisi. Daha önce Driver Booster ile kurulum yaptınız mı?

Evet yapmıştım sistemim bayağı bir eski olduğu için driver internette bulamadığım zaman bu programı kullanırdım. Fakat Windows 8.1 güncelledikten hemen sora programı indirdim bu hata karşıma çıktı şu an PC de hiçbir şey yüklü değil. Sadece Driver Booster var ve onda da bu hatayı veriyor kurulumda pek bir hata yoktu açmaya çalıştığımda oldu yönetici olarak başlattım, sistem yeniden başlattım vs. her şeyi denedim fakat çözemedim.

Az önce bir arkadaşım bunun C++'dan kaynaklı olduğunu söyledi all in One runtime diye bir dosya indirttirdi onu kurdum şimdi yeniden başlatıp deneyeceğim. Eğer siz de detaylı bakmak isterseniz TeamViewer'dan bağlanabilirsiniz.

Anladım, kesinlikle kurmanızı önermiyorum zira hatalı sürücü kurması durumunda sorun yaşayacağınız kesin. Sizden ricam aşağıdaki hepsi bir arada paketi indirip arşivden çıkarın. Ardından içindeki install_all.bat dosyasını yönetici olarak çalıştırın. Bu sayede gerekli tüm paket kurulumları otomatik olarak gerçekleşecek. Sorun çözülürse belirtirseniz sevinirim.

Çözüm

Hemen deniyorum.

İlk açtığımda böyle hata verdi sonra diğer versiyonlar başarılı şekilde yüklendi. Peki şimdi ne yapmam lazım sistem yeniden başlatmaya gerek var mı?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    64,6 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı